Děkujeme za všechny zaslané zprávy! Poslední várku zpráv jsme již vyvěsili, takže další nelze posílat.

Vrátit se na táborové zpravodajství

Zobrazit dříve doručené zprávy 211
Ahoj Jony, když Ti vychází Q s háčkem, tak je to buď blbost anebo ještě důmyslnější šifra. Vedle Q je R a to s háčkem má smysl. Hezki si to užývej. T+M — Máma, táta, HOP (čtvrtek 16. 7., 19:49)
Ahoj Martine, tady v Praze byla zrovna Mega bouřka, tak snad Jumanji nic takového nepotká.Už zbývá jen závěrečné dobrodružství, všichni tu držíme palce tvému týmu. No vlastně všem bojovníků. A už se na tebe těšíme. T+M+P+R — Jakešovi (čtvrtek 16. 7., 19:48)
Ahoj Kubko, uži si posledný deň naplno a veľa síl pri získavaní posledného kryštálu! Tento týždeň som ti poslala dva dopisy, tak snáď aspoň jeden dorazil. Tešíme sa na teba. Papa — Mama (čtvrtek 16. 7., 19:31)
Zdar nazdar jumanji bojovnici Aničko a Kubíku, tak totem vám vzali. Snad už je v pořádku na svém místě a zítra vás čeká poslední výzva a hurá VÍTĚZSTVÍ je VAŠE. Moc na vás myslíme a už se těšíme na sobotu až vás uvidíme z oka do oka. Pac a pusu — máma táta a ŠELMY domácí Týnka a Turba (čtvrtek 16. 7., 18:54)
Ahoj Jony, když Ti vychází Q s háčkem, tak je to buď blbost anebo ještě důmyslnější šifra. Vedle Q je R a to s háčkem má smysl. Hezki si to užývej. T+M — Máma, táta, HOP (čtvrtek 16. 7., 18:44)
Ahoj Baruško. V sobotu se na Tebe těšíme. Táta "naživo" a já na dálku... Pa Mama — Smolíci (čtvrtek 16. 7., 18:07)
Ahoj Riso tak text pisnicky je sel zahradnik do zahrady s motykou vykopal tam rozmarynu velikou nebyla to rozmaryna byl to kren vyhodil ho zahradnicek z okna ven chvili me trvalo zjistit rozmarynku. — Babi (čtvrtek 16. 7., 17:49)
Ahoj Ríšo, posíláme poslední pozdrav. Jsme napnuti, jak jste skočily v celotáborové hře. Držíme palce, aby jste vyhráli. V sobotu bude guláš. Už se na tebe těšíme. — Juli, máma a táta (čtvrtek 16. 7., 17:47)
Ahoj Toníku P., koukali jsme teď na fotky z puťáku, vypadá to na super dobrodružství! My jsme už zpátky v Praze, táta pojede večer do Brna pro Vojtíka. Užívej si parádně poslední táborové dny, už se na tebe moc těšíme!!! — Táta, Máma, Linduška (čtvrtek 16. 7., 17:47)
Ahoj Vojtí a Vaší, posílám poslední pozdrav, zase z práce (zrovna tu leje jako z konve, snad u vás ne). Jdu i zítra a pak už je sobota, a vy se nám vrátíte. Těšíme se na vás, přejeme krásné poslední dva dny a v sobotu šťastnou cestu domů. — mamka a Honza (čtvrtek 16. 7., 17:28)
Milá Kačenko už se na tebe všichni těšíme. Do Kutrovic povezeme Lukyho, Tomíka i Soňu Užij si poslední dny tábora. Pusu posílají mamka, taťka, babička, děda, Anička i Marfu. — Valentovi (čtvrtek 16. 7., 17:16)
Milí táborníci, držím palce do závěrečného boje s džunglí. Hlavně se nám z Jumanji všichni v pořádku vraťte. — Maminka Toníka Bůžka (čtvrtek 16. 7., 17:05)
Ahoj Tonicku, putak vypadal parádně. Moc děkujeme za krásné pohledy, úplně nás dojaly. Už jsme zpátky v Praze. Promiň, že jsme neposlali víc dopisu, ale báli jsme se, že z Německa nedorazí. Zdraví tě Alinka. Těším se na tebe. Pusu — Máma, táta, Linduska (čtvrtek 16. 7., 16:56)
Ahoj Terezko, moc děkujeme za dopisy, dnes došli. Doufáme, že už tě noha nebolí. Brzy se už uvidíme. Pozdravuj Áju. — Máma a táta (čtvrtek 16. 7., 16:51)
Hedi a Sofi, puťák se koukám moc pěkně vydařil. A ještě jste se jednou prospaly pod širákem :) už se na vás teďka těšíme a všechna přání připravujeme. Krásně to užijte Jumanji do konce! Pa — Mamka a Myšpulín a Zlobidlák (čtvrtek 16. 7., 13:31)
Ahoj Jony! Fotky z puťáku jsou super! Jste šikulky. Tak ještě jeden krystal, dvě poslední noci ve stanu a hurá na vlak. Těšíme se. — máma, táta, Mája (čtvrtek 16. 7., 13:14)
ahoj Ráďo a Rosťo, koukáme, že přespání venku proběhlo úspěšně a další krystal máte k dobru:-) tak to už chybí asi poslední a jste ve finále Jumanji, držíme pěsti a v sobotu se na vás moc těšíme! a já začínám připravovat věci na drsný vzduch:-) pa — mamka a taťka (čtvrtek 16. 7., 11:03)
Lentilka je taky vyhladovělá jako baba flora :-D ...těší se, až jí do krabičky přibudou zase lentilky a budou všechny dohromady zase spolu v jedné krabičce u maminky :-D :-D :-D — Lentilka a maminka :-D (čtvrtek 16. 7., 10:53)
Ahoj Oskárku, napjatě čteme, jak Vám probíhá dobrodružství v Jumanji! Super, že jste zachránili babu Flóru, musela být nadšená :-) Za chvilku nám přijedeš, už se nemůžeme dočkat! Kluci jsou už celý šťastný..a Filípek ti dneska spal v pelíšku!! :-D — Maminka,daddy,Toby,Fili,George a Lilly (čtvrtek 16. 7., 10:49)
Nazdar Riso,tak dedovi uz zase berou ryby. Vcera chytil dva kapry a cejna.Kdybyste nekdy nemeli co delat, tak bychom mohli i s Julinkou jit na lanovy most do Branika.Mej se fajn. — Babi a děda (čtvrtek 16. 7., 10:35)
blablablabla a tramtarara od Týnky pro Aničku a Kubíka a další kamarády. Žůžo dobrodrůžo — Týnka a trošku máma (čtvrtek 16. 7., 10:26)
Ahojky Anicko a Kubiku.Zdravime vas z chajdy.Chodime na houby a prochazky. Koukame ze jste si prima uzili putak a spani pod sirakem! Už jste jen malý krůček ke zdárnému dohrání jumanji. Moc na vás myslíme papa — Mamka, tatka a Tynka:-) (čtvrtek 16. 7., 10:22)
Ahoj Kubko, prebrodiť sa potokom bola veľká výzva! Dúfam, že ste sa všetci dostali na druhý breh v suchu :-) Závidím ti, koľko veľa zážitkov si prinesieš z tábora. Tešíme sa na teba a pozdravuje ťa aj tato. — Mama (čtvrtek 16. 7., 10:09)
Vojtíku, zdravíme Tě z města Strážnice, ukážeme Ti ho pak na mapě, je úplně na konci České republiky, 6km od Slovenska. Přijeli jsme sem v 1h v noci. V sobotu se na Tebe těšíme na nádraží v Praze! Užívej posledních dní! — Máma, táta a Lůca Půca (čtvrtek 16. 7., 9:49)
Ahoj Luky, je super, že jste zvládli splnit všechno včetně puťáku. Jste borci. Prosím aspoň na cestu domu si vem jiný tričko a kraťasy než ty, v kterých jsi dle fotek strávil celých 14 dní..:-)) těšíme se na tebe — mamča/babča (čtvrtek 16. 7., 8:53)
Naše milá Alenko, přejeme ti všechno nejlepší k narozeninám. Hezky si svůj den užij s kamarády. Moc se na tebe těšíme. — Táta a máma (čtvrtek 16. 7., 6:58)
Ahoj Toníku a všichni táborníci. Ještě spoustu skvělých zážitků a objevů. Tady v Košťálově se nám to střídá, chvílí přívaly vody, tu zase vedro. Věříme, že nám to vše dobře dozraje a společně budeme sklízet ty naše výpěstky. Už se na tebe těšíme. — Babička z Koš'tálova a Linduška. (středa 15. 7., 21:23)
Ahoj Tome, došly další zprávy o tebe, děkujeme! Snad už je ta rýma lepší :) — Máma, táta a Šíba (středa 15. 7., 21:07)
Milý Toníku B., tak jsem se konečně dočkala. Dnes byl ve schránce dopis od tebe. Moc děkuji a už se na tebe těším. Pusu — Maminka (středa 15. 7., 20:20)
Krásné zítřejší narozeniny Justý a Jony . Posíláme spousty pozdravů a pus samozřejmě i pro Jáju . — Taťulda,mamča a zvěřinec (středa 15. 7., 19:24)
Ahoj Toniku, jak bylo na putaku? Co váš modrý tým, získali jste další krystaly? My už jsme vyzvedli Lindusku u babicky v Kostalově, zítra jedeme pro Vojtiska do Brna. Pusu — Táta, Máma, Linduska (středa 15. 7., 17:50)
Vzkaz pro H. a S. Kučerovy: Vojta a Ančina přijeli na chalupu do Kerhartic a moc a moc vás pozdravují. Jo a babička Helena vás taky zdraví! Jumanji zdar! — H.Špačková, babča, bratranec, sestřenice (středa 15. 7., 14:37)
Ahoj Hejkalky ! Posílám vám každé 100 pusinek a Áje k narozeninám 1 navíc. Pejskové taky pozdravují! — 3B = babička Irena , Ben a Bobeš (středa 15. 7., 14:30)
Pozdrav pro Vašíka a Vojtíka Železňáky. Včera jsem poslal dopis, ale poštovní vlak směřující na Moravu se v noci kousek za Prahou srazil s City Elefantem. Pro jistotu zdravím svoje kluky ještě takto. Taky napjatě čekám na další zopravodajství. — taťka Fe (středa 15. 7., 12:29)
Ahoj Agátko, už se na Tebe těším, byla jsem za Emílkem v Čáslavi, mám mnoho fotek, bude co prohlížet. Bylo tam pěkně, velký táborák na zahradě. Máš snad také na táboře hezké počasí. Pusu!' — Babi Věra (středa 15. 7., 11:32)
Ahoj Máťo :-) Dnes přišli další dva dopisy,takže už dohromady tři.Máš pravdu,tochu krve na dopise bylo.S Bastíkem to byla pravda.S Radanem ne.Těšíme se na tebe.Jak sis užil puťák?Poprvé dvoudenní.Šimon už je také na táboře.Zkus se vrátit z té hry,jo — Táta s mámou (středa 15. 7., 11:13)
Ahoj Hejkalky, děkujeme za nádherný pohled. Jsme moc rádi, že se vám na táboře líbí :-) Těšíme se, až vás brzy uvidíme. — Táta a máma (středa 15. 7., 10:57)
Ahoj Baruško. Včera jsem poslala poslední pohled poštou, snad dorazí. Doufám, žes na puťáku neumrzla. Viděli jste kometu? Hvězdy musely být parádní. pa Mama — Smolíci (středa 15. 7., 10:50)
Ahoj Lojzíku, včera nám došly všechny Tvoje dopisy. Zejména kocour si moc pěkně početl. Děkujeme a už se těšíme na Tvůj návrat. — máma a tata (středa 15. 7., 10:35)
Ahoj kluci Železňáci, je středa, vy máte po puťáku a my napjatě čekáme na táborové zpravodajství. Stále je tam sobota, tak to si počteme, co se za ty tři dny vše dělo. Těšíme se. Pusu posílá — Mamka Lenka a Honza (středa 15. 7., 8:16)
Ahoj Baru, zdravíme z Líbeznic....konečně jsme tě viděli alespoň na fotkách, když už od tebe nemáme žádný pohled :-) — JeleNováci a Tobík (středa 15. 7., 8:14)
Ahoj Kubko, konecne sme ťa videli aj na fotografii a zdá sa mi, že si spokojný, čo ma teší. Tebe sa nebude chciet ani domov z tábora? Skoro sa uvidíme. Pozdravujeme ťa. — Starký a starká. (středa 15. 7., 0:02)
Oski!!! Dneska konečně přišly pohledy od Tebe, moc Ti děkujeme a jsme rádi, že se ti tam líbí! Jaká byla noční hlídka? Nebál ses? A puťák jsi taky určitě zvládnul, viď? :-) Moc na Tebe myslíme a těšíme se na zážitky, tak nic hlavně nezapomeň :-) — Maminka, daddy a bráškové :-) (úterý 14. 7., 21:53)
Ahoj Ríšo, už nám přišly dva dopusy. Diiiiikkkkyyyyy — Mana, tata a Juli (úterý 14. 7., 21:52)
Ahoj Kubko, ďakujem za dopis, potešil ma :-) Som rada, že sa ti na tábore páči. Už sa na teba všetci tešíme. Užívaj si posledné dni. Ahooooj — Mama (úterý 14. 7., 21:51)
Vojtíku, zdravíme Tě z Prahy a za pár minut se vydáváme na nečekanou bláznivou noční cestu na Jižní Moravu. Nemůžeme se dočkat až nám budeš vyprávět o puťáku, valení pneumatiky a dalších dobrodružstvích! My jsme dnes měly doma Nelu i Jolu! — Máma, táta a Lůca (úterý 14. 7., 21:42)
moc diky anicko za pohled. dnes prisel. znamky a pohledy uz ti poslat nemůžeme . nedošly by včas. kuba může známku vratit Hedy za tebe. papa moc na vas myslime a jdeme sbírat houby. papa — mama tata tynka (úterý 14. 7., 17:54)
Všechny zdravím z chaty někde u Příbrami (u Jablonce?), doufám že jste si pořádně zaputovali hihi. Užívejte zbytek tábora a ať vyhraje ten nejlepší tým (= zelený, název neumím napsat) ❤ — Princezna (úterý 14. 7., 17:28)
Ahoj Klárko a Adélko Z. Posíláme pozdrav do Jumanji a moc se na vás těšíme. — Máma, Táta, Adam (úterý 14. 7., 16:36)
Málek: Ahoj Míšo. Včera jsme poslali 3.pohled. Snad všechny dorazily. Užívej her a zábavy. Těšíme se na tebe. — Máma, táta, Róza a Maru. :-* (úterý 14. 7., 15:03)
Málek: ahoj Míšo. Zdraví babička s Betynou z Vlkosovic. Těšíme se, až přijedeš. — Babička Alenka s Betynou (úterý 14. 7., 15:01)
Fuksík,Vojta,děda i babička zdraví z Brna Toníka Pavlíčka. Užíváme si pěkné počasí v Želešicích. Sklidili jsme rybíz, rané jablkka i hrušky, ostříhali jsme Fuksíka a teď budeme léčit včely. Až přijedeš, tak budeme chodit na koupaliště - už se těšíme. — Babiděda, Vojta a Fuksík (úterý 14. 7., 13:55)
Ahoj Jonášku! Jak se spalo pod širákem? Už se na Tebe těším, leváda je opuštěná, vyrostla je ní dokonce houba, stejně mně nikdo nepomáhá. Nemám s kým skládat puzzle, samotného mě to nebaví. pa — Zručský děda (úterý 14. 7., 13:24)
Ahoj všichni, na severovýchodě nad obzorem hledejte kometu Neowise je viditelná i pouhým okem, s dalekohledem ještě lepší, a je krásná, má ocas jak hvězda Betlémská, příště tu bude za 5000 let! Dnes by měla být vidět už od 22:30, pokud bude jasno. — Bára Rýdlová (úterý 14. 7., 10:47)
Milá breberko, jsem ráda, že se mi tě podařilo vyšťourat. V sobotu nám přivezl Vítek Aničku a Jirku, Jirkovi se na táboře moc líbilo, doufám, že jsi na tom stejně. Přeji mnoho krásných zážitků a těším se, až se zase někdy uvidíme. — Marta (úterý 14. 7., 10:46)
Ahojky Aničko a Kubíku, výzva sem výzva tam, hravě všechny zdolávám. Už se blížíte k zdárnému dohrání hry. Jen pár krystalů ještě seženete a své nejbližší znovu uzříte. Palce si mačkáme co to jde a na vás a všechny jumanji kamarády myslíme. PAPAPA — máma táta a ŠELMY domácí Týnka a Turba (úterý 14. 7., 9:29)
Vzkaz pro S. a H. Kučerovy: zdravím vás, tábornice a posílám zprávy z Kerh. Včera mě navštívila velká žába ropucha. Načesala jsem třešně a zavařila kompoty! Ráno sedím na terase, přiletí prťavý ptáček, sedne na švestku a pípá. Asi vás také zdraví! — H. Špačková, babička (úterý 14. 7., 8:50)
Ahooj Luky, vidíme, že se Váš tým opravdu snaží získat vše co se dá :-) Jen tak dál. Držíme palce a těšíme se na vyprávění. — Babča, Pepin, Julča a zvěř (úterý 14. 7., 8:33)
Ahoj Hedinko a Sofinko (a další ze třídy), puťák už je za vámi a hurá na další krystaly. Děkujeme za pozdravy, krásně se čtou. Přání jsou samozřejmě předem splněná, už na nich pracujem! Praha zdraví Meziboří — Mamka (úterý 14. 7., 8:11)
Ahoj Jony! Kouleni pneumatiky k sope je super! Konecne se smejes. Jen tak dal. — mama, tata, Maja (úterý 14. 7., 7:42)
Dnes táborem za šera obchází příšera!!!!!! — táta (pondělí 13. 7., 23:37)
Mily Riso, doufame ze se mas dobre,jsi spokojeny a verime, ze nam po prijezdu budes vypravet co bylo zajimaveho na putaku a tabore. Tady u nas na Tebe cekaji ostruziny,maliny a jiz dozravaji boruvky. Uzivej si druhou polovinu tabora. — Babi a děda ze Skochovic (pondělí 13. 7., 20:15)
Ahoj Terezko a Alenko. Doufám, ze jste puťák i noční hlídku úspěšně zvládly. Jsme na vás pyšní. Těšíme se, až nám budete vše vyprávět. Pozdravujte kamarády. Posilame mnoho pus. — Máma a táta (pondělí 13. 7., 20:11)
Ahoj Ríšo, když tohle čteš, tak to znamená, že jsi přežil puťák. Snad jste našli další krystal. Julinka je na Taboře ve školce a má nové indiánské jméno: “Hbytá liška”. Pozdravuj Máťu. — Hbytá liška, máma a táta (pondělí 13. 7., 19:38)
Ahoj Aničko a Kubíku, tak puťák máte určitě zdárně zasebou. Snad vám krvelační tvorové nerušili noční dobrodružství. Hodně sil do dalšího boje s neočekávanými nepřáteli. Moc na vás myslíme pac a pusu — máma táta a ŠELMY domácí Týnka a Turba (pondělí 13. 7., 18:59)
Ahoj Oskárku, tak už víme, že patříš do 13_modrých, máte tam pěknou partu, viď? A Kubko je v KrokoKlubu jsme zjistili :-) Tak už se Vám to tam, kluci, pomalu krátí, že? Snad Vám v noci není moc zima a doufám, že baterky v baterce ještě drží :-) Papaa — Maminka, daddy, Toby a Fili (pondělí 13. 7., 18:32)
Ahoj Toníku B., jaký byl puťák? Počasí se uklidnilo, tak doufám, že jste v noci nezmokli. Zdravím všechny odvážlivce, já bych se teda v noci v džungli bála. Posílám velkou pusu. — Maminka (pondělí 13. 7., 18:27)
Ahojky Martine, dnes od tebe došel korespondenční lístek, tak doufáme, že noha už je v pořádku. Krystaly už zbývají jen dva tak všem týmům držíme pěsti. A hlavně ať vydrží počasí. A pozor ať nezabloudíš v džungli. T+M+P+R — Jakešovi (pondělí 13. 7., 18:17)
Ahoj Kubko, aká bola noc v prírode? Dúfam, že ste odohnali všetkých votrelcov ;-) Užívaj si to, už sa ti to kráti. Veľmi sa na teba teším. — Mama (pondělí 13. 7., 14:14)
Bělonožníci: Ahoj koťátka naše, zdravíme Vás z Prahy. Měli jsme na zahradě potkana ( větší myš ) a babi ho zlikvidovala, také takové Jumanji. posíláme všichni pusu. máma, táta , babi , děda, Eva a Dikouš — bělonožníková (pondělí 13. 7., 12:02)
Ahoj všichni. Letos nechci přivést, žádného bacila do džungle z džungle betonové, takže se na vás nepřijedu podívat. :-( Takže všechny zdravím, ať je počasí co nejlepší, všichni v pohodě a málo nucených výletů do NMnM :-) A snad se uvidíme po táboře. — Píďa :-* (pondělí 13. 7., 9:32)
Ahoj Máťo,Ríšo,Sofi !!! Teď už všechno víme.Víc už jste rozdělení být nemohli :-) Kdyby jste byli čtyři,tak ten by byl v tom čtvrtém týmu.Fandíme tedy v podstatě celému táboru a tak to má být. — Táta,máma a taky Šimon (neděle 12. 7., 22:43)
Oski ahoooj,všichni tě moooc zdravíme!Myslím tím babí Helenku,Káju,Vítka a Páju.Dnes jsme byli my všichni v Praze na výletě lodí po Vltavě.Bylo to moc hezké a pěkně jsme si to užili.Ty už máš polovinu tábora za sebou,už se ti to krátí,tak si to užij* — Těšíme se na tebe*Čauky* (neděle 12. 7., 21:17)
Kočky Kučerandovité, děkujeme za pěkné pohledy! Je možný, že k vám taky nějaké putují :-) držíme s Mikym packy při lovu krystalů! Pa — Mamka (neděle 12. 7., 21:15)
ahoj Hušáčci, koukáme na fotky z vaší mise Jumanji - je to baaaaajo:-) držíme pěsti ať neprší na puťáku a vše hravě zvládnete, už zbývají jen 2 krystaly? mějte se prima, zdraví — mamka a taťka (neděle 12. 7., 20:27)
Ahoj Tonicku, moc fandíme modrému týmu, konečně jsme tě viděli na fotkách. S tatínkem taky bydlíme ve stanu a každý den jezdíme na prkně. Pusu — Máma a tata (neděle 12. 7., 17:37)
Tak teta Běta nakonec cvikr z močůvky vylovila. smrdí, kudy chodí. radši vzala kramle. stopy mizej na Kokořínsku, tam ji jen tak někdo nevyčmuchá. další zprávy radši nečekejte. — ... (neděle 12. 7., 16:01)
Ahoj Jonasku. Pri cisteni ruzi jsem nasla to letadlo, co jste marne s Ondrou hledali. Roznavska Iva se uz na nas tesi. posilame pusu — mama, tata, Maja (neděle 12. 7., 14:25)
Ahoj Baru. Posílám pozdrav, protože nevím, kdy dorazí další dopis. Konečněs byla spatřena na fotkách, zelený šátek je bezva. Užij si puťák bez puchýřů. Mama — Smolíci (neděle 12. 7., 13:50)
Ahoj Aloisi. Přejeme hodně sil na ten vyčerpávající pochod. Jedna drobná rada k návratu do tábora: studenou vodou vlka nevyženeš. Užij puťák do syta. — tatínek s maminkou (neděle 12. 7., 12:49)
Ahoj Tome, měli jste pěknou nedělní hostinu :))) Blahopřejme k získání krystalu vody a užijte si puťák! — Máma, táta a Šíba (neděle 12. 7., 12:23)
Ahoj. Jony. Jsme radi, ze konecne vime, ve kterem jsi tymu. Ale proc se porad tak mracis na fotkach? Zelenakum drzime palce. A ty dobroty bych si hned dala do misky misto granulek — Majinka se svou smeckou (neděle 12. 7., 8:41)
Hey Oski! How are you buddy? We are at the cottage. We have cleared out the shed next to the cottage. Our friend Honza created a pull mechanism that pulled everything up the hill with the help of his car! You would love it. :) really miss you. — Daddy and Maminka. Pro Oskar Drake. x. (neděle 12. 7., 7:29)
Ahoj Toníku Pavlíčku, zdravíme všichni z Košťálova. Moc si to užijte. S Linduškou a Flíčkem bychom tolik zábavy a dobrodružství také rádi zažili. Zdravíme a posíláme moc sladkých pus. — Babička z Koš'tálova, Linduška a (sobota 11. 7., 22:10)
Sofi, Hedi, Ani, Kubo. Pod kopcem cibulky a na kopci budou brzy rajčata! Uděláme salát? Dneska jsme se hodně unavili....už jen odpočíváme. Fauna i Flora z kopce zdraví všechny lovce krystalů!!!! Pa — Mamka a Bob a Mikyšák (sobota 11. 7., 22:00)
Ahoj Sofi moc ti to tam sluší! Doufám,že tě kluci moc nezlobí? Držíme Ti po příjezdu místo do Aquáče — Hyeny z Dejvic (sobota 11. 7., 21:23)
Můj milovaný Ríšo.Moc ti to tam sluší a už se těším až tě zhubičkuju na nádraží — Stále Tvá Kája (sobota 11. 7., 21:16)
Ahoj Máťo a Ríšo.Jsme rádi,že Vás stále máme možnost vídat na fotkách i když nevíme jestli jste v týmu spolu nebo ne.Sofi je tam už také občas vidět.Máťo už máme dopis od Tebe!!! To bylo radosti.A jste moc hodní,že čtete Sofče pohádky na dobrou noc ! — Táta,máma a taky Šimon (sobota 11. 7., 21:10)
Ahoj Toníku, posílám pozdrav všem udatným hrdinům z Jumanji. Babička s dědou ve Všetatech už dostali dopis, tak také běhám s nadějí ke schránce. A stále nic. Napiš jak se máš, jak si vede tvůj tým a jestli jste nezmokli. Pusu — maminka (sobota 11. 7., 20:29)
Ahojky Martine dnes jsme na místo dovezli postel a bazén. Už se to všechno na tebe těší. Jsme rádi, že jsi u krokodýlů. Tak se měj fain a doufám, že vás nezlobí počasí. T+M+P+R — Jakešovi (sobota 11. 7., 20:26)
Ahoj Ríšo a Máťo, z fotek to vypadá, že jste každý v jiném týmu. Tábor už je v druhé polovičce, tak koukejte zabrat, ať vyhrajete. Ríšo, dneska u nás spí Nikolka, to koukáš co? Všichni vás moc pozdravujeme. — Juli, máma, táta a Nikča (sobota 11. 7., 19:59)
ANIČKO, SOFINKO a HEDINKO, hlásím první zahradnické úspěchy. 14 cibulek už vystrčilo listy. Je vidět, že flora vám jde super a tak její krystal určitě získáte bez problémů. Držíme palce všem zahradnicím a sámo že i zahradníkům... — máma táta a ŠELMY domácí Týnka a Turba (sobota 11. 7., 19:25)
Ahoj Vašíku a Vojtíku. Koukal jsem, že vás to tam asi pěkně zakropilo. Snad alespoň bez velkých blesků a hromů. Tak držím palce, ať už to na puťák dá pokoj. K tomu hodně sil a dobré nálady. Přání platí taky pro Barunku, Elišku, Haničku a Lojzíka. — Fe (sobota 11. 7., 19:05)
Ahoj Ríšo, myslíne často na tebe a doufáme, že se máš dobře. Uživej si přírodu a kamarády. — Babi a děda ze Skochovic (sobota 11. 7., 17:11)
Ahoj Kubo, snad jsi se dobře zabydlel a Jony už není konečně sám. Ať se vám daří při dalších dobrodružstvích. Spoustu úspěšných lovů krystalů. Užijte si puťák bez deště. A bacha na RUKU. ČUS ČUS — máma táta a ŠELMY domácí Týnka a Turba (sobota 11. 7., 16:55)
Ahoj Aničko, dnes k vám přijeli do tábora 2 vetřelci a jeden tam zůstal. A co bylo žluté je teď černé. Tak snad se ti v nich lépe chodí. Ale doufám, že je nebudeš moc potřebovat a pršet vám nebude. Hurá na další jumanji výzvy a krystal je váš. — máma táta a ŠELMY domácí Týnka a Turba (sobota 11. 7., 16:48)
Ahoj Tome. Moc zdravíme a blahopřejeme k zisku dalšího krystalu. Máme radost že si to tam tak užíváš a přejeme hodně zdaru do dalších dobrodružství. Přejeme ať moc nezmoknete. — Babičky z Vršovic (sobota 11. 7., 16:11)
Toníka Pavlíčka pozdravuje dědeček a babička a taky Vojtíšek a velký pes obranář Fuksík. Včera bylo v Brně moc teplo, tak jsme se vypravili na brněnskou Riviéru. Pořádně jsme si zaplavali a bylo nám prima. Jak se máš Ty ??? Napiš !!!!! — Babiděda, Vojta a Fuksík (sobota 11. 7., 14:15)
Ahoj Hejkalky, u nás na chatě hodně prší. Doufáme, že u vás je lepší počasí, a že se z táborníku nestali námořníci. Posíláme mnoho pozdravů od Koudíka a Bambulky a gratulujeme k získání dvou krystalů. Pusy posílají — Máma a Táta (sobota 11. 7., 13:24)
Nazdar Agátko, vzpomínám na táboření u mě doma, chystáme se za Michálkem a Emilkem, budu je všechny pozdravovat a napíši Ti příští týden jak bylo. Měj se moc krásně. Myslím na Tebe. Pusu. — Babi Věra (sobota 11. 7., 11:40)
Ahoj Kačenko, posíláme pozdrav z Kutrovic tobě i Lukášovi. Mamka chová Aničku, aby si nezvyklá. Krásné dny na táboře ti přejí všichni z Kutrovic — V+H Valentovi (sobota 11. 7., 11:29)
Ahoj Jonasku. Koukame ze vam do dzungle prisel lijak. Snad stany odolaly. Od zrucskeho rybizu zdravi — mamusa a dedik (sobota 11. 7., 10:27)
Ahoj Adámku a Kačenko zdravíme z Kobylis a posíláme pusy.Hezky užívejte. — Táta Jirka mamka Pavlína (sobota 11. 7., 9:58)
Ahoj kluci Železňáci, posíláme další pozdravy ze Slivence. Počítám, že už brzy půjdete na puťák a pohledy dorazí až po něm, proto přejeme příjemné počasí, schůdné cesty a málo dotěrného hmyzu. Užijte si to.Pusu posílá — Mamka a Honza (sobota 11. 7., 6:08)
Ahoj Tonicku Pavlicku a Tonicku Buzku, jak se vám líbí spolu ve stanu a kolik jste ulovili krystalů? Moc vas zdravíme z windsurfingoveho prkna v Baltskem moři. — Máma a tata (pátek 10. 7., 22:35)
Sofi a Hedi, Faunu máte doma! :-) královna je zase spokojená. Výborně! Miky z domova zdraví, mňouká jak pominutej. A někdo mi tu napovídá: je to prase na své pravidelné trase.....:-) pa košky — Mamka a Napovídálek Zlobivý (pátek 10. 7., 21:54)
Ahoj Tome, závidíme vám to Jumanji dobrodružství, fandíme modrému týmu! — Máma, táta a Šíba (pátek 10. 7., 20:35)
Ahoj Oski,tak ti zase píšeme.Četli jsme si zprávy pro tebe od ostatních,ty jich ale máš!Jen těm anglickým nerozumíme.Dnes u nás hrozně fouká a taky bude asi pršet.Snad je u vas líp.Také jsme tě našli na jedné fotce z tábora,moc ses nám líbil.Měj se* — Babi Helenka a Kája-drž se!!! (pátek 10. 7., 19:35)
Kamióóóóón s paprikou za milióóóón — Táta (pátek 10. 7., 16:51)
Aničko, můj andělí ,děkuju za pohled z jumanjí tvoje Týnka hvězdička laušmaní — Týna (pátek 10. 7., 14:04)
Při prolínání různých her a světů dávat pozor na nebezpečné krystaly lapis oniris. Při pozorování na světle vyvolávají příjemné halucinace, ale nevratně poškozují mozek. — 08CH18N10T (pátek 10. 7., 12:43)
Ahoj Jony, je tam Titan — T (pátek 10. 7., 12:07)
Ahoj Ríšo, sledujeme všechny zpravy, fotky i insta-stories. Už jsi byl i na některých fotkách. Taky čekáme na dopis od tebe, ještě nic nepřišlo. Tak piš, piš, piš :-) Posíláme pozdravy. — Juli, máma a táta (pátek 10. 7., 11:06)
Míša Málek: nazdar brácha, doufám, že si našel nějaký krystaly i pro mě! A bacha na hady, prej je jich džungle plná — Matyáš (pátek 10. 7., 10:21)
Málek: Ahoj Míšo, vypadá to na úžasné dobrodruštví, hned bych tam jela taky :-) Držím palce, ať získáte všechny krystaly a vrátíš se nám z džungle. Pořádně si to užij. — ségra (pátek 10. 7., 9:44)
Aničko, nezapomeň dát v sobotu vedoucím holiky, pokud je chceš prohodit. TAJNÉ HESLO zní CO BYLO ŽLUTÉ bude ČERNÉ a super, že jste potkali nového kamaráda spoluhráče. S ním a vaší odvahou a důvtipem porazíte všechny jumanji zlotřilce a máte VYHRÁNO — máma táta a ŠELMY domácí Kuba a Týnka a Turba (pátek 10. 7., 9:10)
Ahoj Aničko, výlet do města neměsta byl určitě parádní. A ta zmrzka nakonci cesty necesty mňam. Moc na vás všechny myslíme, všechny JUMANJI VÝZVY určitě zvládnete. Držíme palce a packy — máma táta a ŠELMY domácí Kuba a Týnka a Turba (pátek 10. 7., 9:02)
Ahoj Martine, čteme zprávy z tábora, první krystal bezva úspěch. Úžasně vypadala prezentace, kde je a jak čistá voda. Tak si ty bezva nápady užívej a dej na sebe pozor. T+M+P+R — Jakešovi (pátek 10. 7., 6:05)
Ahoj Macku haf haf doufám že si to užíváš haf haf mňam mňam s pozdravem tvůj pes Žerik haf haf ňuf ňuf mňam mňam — ... (pátek 10. 7., 1:32)
Haf ahoj krtku Haf haf, tesim se na tebe, haf haf brum vrrrr,vrum, haf,vrau. — Tvuj pejsek Mucík (pátek 10. 7., 0:25)
Ahoj Agi, už přijeď, úplně mi puká hlava tichem! :-) Táta nám vždycky nahlas předčítá, co jste zažili... a pak kráčíme do práce... :) — Bára (čtvrtek 9. 7., 23:23)
Hola hola (Hedi a Sofi), mamka (s Bobem) volá. Dneska se děly teda věci, jen zíráme! A i my budeme mít co vyprávět :-) ale další krystaly na vás čekají! Držíme pěsti a tlapky. Ahoooooooj! — Mamka a Bob (čtvrtek 9. 7., 22:22)
Ahoj Jony! Uz umis rozdelat ohen a postavit z jilu pec? a co hlidka? tesim se na vypraveni zazitku. at ti stan nepromokne, na hlidce nikdo neproklouzne a buchty dobre vykynou — zrucsky deda (čtvrtek 9. 7., 22:12)
Nazdar, nazdárek - srdečně Tě zdravíme všichni z Brna. Babička Ti posílá pohlazení děda požadal včely aby Tě nepopíchaly, Vojta Ti vzkazuje, že se bude snažit aby Ti nerozbil žádnou hračku a zdraví Tě i Fuksík. Měj se moc hezky - ahoj. — Babiděda, Vojta a Fuksík (čtvrtek 9. 7., 21:00)
Ahoj Oskárku, říkáme si s tatínkem, do jakého oddílu asi patříš? Jak jste si užili výlet “do města”? Muselo to být prima :-) Já jsem teď s klukama na chatě a Tobik mi řekl, že se mu strašně stýská po Oskárkovi, protože se nemůže dívat na Ninjago :-D — Tvoje hodná maminka a dva lumpíci T + F (čtvrtek 9. 7., 20:23)
Ahoj Ago, doufám, že se máš dobře, že tvůj tým skvěle spolupracuje a tvé dny dopadají podle tvých představ. Pokud pozoruješ nějaké nedokonalosti nesmutni, jistě s trochou snahy, dobré nálady a pomoci ostatních rychle zmizí. Měj se na táboře krásně. — Pan Tajemný (čtvrtek 9. 7., 19:52)
Ahoj ty náš poutníků Ríšo, chodím často na ryby, ale vůbec neberou a tak vzpomínám, jak jsme spolu na Lipně chytali cejny a kapry. S babičkou sledujeme zpravodajství z vašeho tábora a jsme nedočkaví, co zase prožijete. Ahoj — Děda a babička ze Skochovic (čtvrtek 9. 7., 19:00)
Těším se na chatu ♥ — Zmije (čtvrtek 9. 7., 18:51)
Hello There! ! — ... (čtvrtek 9. 7., 17:15)
Jupí !!! Zapommenuté město není tak zapomenuté, když tam mají zmrzlinku :-D ...ale Lentilky jim tam asi chybí ...:-D :-D :-D — Lentilka a maminka :-D (čtvrtek 9. 7., 17:05)
Ahoj holky Zásmětovy, přejeme hodně zábavy v Jumanji a nenechte se něčím sežrat! — Máma, Táta, Adam, Fiby a spousta havěti (čtvrtek 9. 7., 16:48)
Ahoj Baruško. Dorazil dopis, je bezva. Posílám adresu na babi Ani, v dopise jsem napsala špatně číslo domu. Smolíkovi, Osečany 53/011, Osečany, 26401. Pa — Smolíci (čtvrtek 9. 7., 15:54)
Kuba Lauši hlásí, že už má dráty z ruky venku a těší se , že doplní vaše řady jumanji hráčů. Jony už brzo. Mějte se všichni, hodně zdárně splněných herních výzev. — ČUS ČUS KUBA (čtvrtek 9. 7., 13:25)
Ahoj Aničko, moc děkujeme za pohled. Neboj o cibulky se poctivě stará Kuba a také matka příroda přispěla kapkami deště. V květináčku za oknem už vylezla i třetí. Tak jeden krystla už jste zasadili do totemu a určitě přidáte brzo další. Držíme palce — máma, táta, Kuba, Týnka a Turba (čtvrtek 9. 7., 13:16)
Ahoj Toníku B., koukám právě na zprávy z hry a říkám si, že to musí být paráda. Zkusili jste si i házet shurikeny. Jak ti to šlo? — maminka (čtvrtek 9. 7., 12:46)
zdravíme Ráďu a Rosťu, to je paráda, co tam všechno zažíváte - budete nás muset zasvětit do házení shurikenů a co teprve stavění pece??? taťka má hned chuť na čerstvý chlebík:-))) mějte se stále parádně, zdraví — mamka a taťka (čtvrtek 9. 7., 12:39)
Ahoj Justý, Jony a Jášo, táta dnes odjel na ryby tak držte palce ať něco chytí :-). Mějte se moc a moc krásně a užívejte Jumanji . Pusu — Máma, táta, Bertík , Bibi a Berry. (čtvrtek 9. 7., 11:55)
Ahoj Jony P., koukáme na fotky, čteme táborové zpravodajství a tiše závidíme, jak se máte fajn. — Máma, táta, Mája (středa 8. 7., 21:59)
Ahoj kluci Hušáčci, sledujeme vše co se u vás děje a musím říct, že je to hodně napínavé, s tím dýmem to muselo být tajuplné. Vy tam máte plno zvířat a u nás na zahradě je zase obrovské množství slimáků-plzáků.Vše co jim přijde do cesty okoušou. Ahoj — Babi a děda z Třebaně (středa 8. 7., 21:46)
Batoh jsem hned sbalil, pozdě jsem se dostavil, u vchodu známé tváře, zdrželi se komentáře... — Ťunťa (středa 8. 7., 21:26)
Ahoj Vojtí a Vašu, užívejte si prima tábor s bezva hrou. O víkendu jsme byli na borůvkách a houbách, zrají maliny. Pozdravuje vás děda a babi z Krompachu, i ostříhaný Beňák. Zítra máme volno a chceme vyklidit mansardu. Snad to klapne. Posílám pusu. — Mamka a Honza (středa 8. 7., 20:54)
Nazdar Oski,právě jsme si přečetli zprávy z tábora a musíme ti říct,že ti fakt závidíme,jak si to tam s ostatními užíváš.Příště nás musíš vzít sebou-chceme taky zažít žúžo dobrodrúžo!Hlavně Kája tady vzpomíná,jak si to na táboře užíval on.Tak se měj* — Babi,Kája,Tobík,Filípek a slepička Drake (středa 8. 7., 19:38)
Ahoj, Kubko! Aj my sledujeme ako prebieha tábor. Máte to tam veselé. No musíte usilovne hľadať kryštály. Prajeme veľa krásnych zážitkov. Pozdravujú ťa starká a starký. Tešíme sa na teba. — Chylovci (středa 8. 7., 19:04)
Ahoj Kačenko, moc děkujeme za krásné dopisy. Jsme moc rádi, že se ti na táboře líbí. Pošmudláme za tebe Aničku. Pusu posílá mamka a taťka — Valentovi (středa 8. 7., 18:29)
Ahoj Kačko! Moc děkujeme za dopis. Jsem rád, že to na táboře zvládáš :) Budu se na tebe těšit a uvidíme se hned v sobotu jak pojedeš z tábora. Mám nějaké nové hry tak si je s rodiči zahrajeme. Jsem zvědavý na ten tvůj šátek. — Tomík, Soník a Flíčík (středa 8. 7., 18:19)
Ahoj Kubko, každý deň sledujem dobrodružstvo, ktoré zažívate s hrou Jumanji. Držím palce, aby ste získali všetkých 5 kryštálov a mohli hru dohrať do konca. Lvíčatům a Jumanji Zdar!!! Pozdravuji kreativní vedoucí, jste super! :-) — Mama (středa 8. 7., 17:54)
Hedi a Sofi, krystal vzduchu už máte, tak teď hurá za dalšími :-) celý domov zdraví. Všechno bedlivě sledujeme! Pa a pusu. — Mamka (středa 8. 7., 17:38)
ahoj Sofinko a Máťo, zdravíme vás s Brunem do Jumanji, Sofi, tebe na fotkách zatím moc nevidím, ale ty, Matouši, tam vypadáš jako pěknej tvrďák... Doufáme, že máte hezčí počasí než v Praze, tady pěkně prší... Mějte se fanfárově! — Blanka a Bruno Carriére (středa 8. 7., 17:05)
Yo Oski! Hope you are having a brilliant time on camp. I want to hear all about it when you get back. We are off to the mountains next week to escape the heat in Madrid, I can’t wait. I’ll send you some photos. Love you loads xxx — For Oskar Drake from Teta Carmel, Jose & Inés (středa 8. 7., 15:51)
Jony Foto: Zdravíme Tě a díky za pohled. Hru s Tebou prožíváme, fotky z webu posíláme dědovi, včera jsme se dívali na film Jumaji. — T+M (středa 8. 7., 15:49)
Hi Oskar, have a great time at ‘Summer Camp’. Enjoy With Love ... Grandpa Rod and Grandma Sue Ahoj Oskar, užijte si skvělý čas v 'Summer Camp'. Užívat si S láskou ... Dědeček Rod a babička Sue — OSKAR DRAKE (středa 8. 7., 15:03)
Ahoj kluci Hušáčci, sledujeme vše co se u vás děje a musím říct, že je to hodně napínavé, s tím dýmem to muselo být tajuplné. Vy tam máte plno zvířat a u nás na zahradě je zase obrovské množství slimáků-plzáků.Vše co jim přijde do cesty okoušou. Ahoj — Babi a děda z Třebaně (středa 8. 7., 14:48)
Ahoj Lojzíku, doufám, že Ti pevně drží všechny švy. Už se těším, až je doma ukážeš. Zatím s mámou makáme na novém pokojíčku. Pozdravuj sestry i kamarády, nezlob a poslouchej íčko. — Tata (středa 8. 7., 10:59)
Kučera: Ahoj Tome, moc tě pozdravujeme a přejeme hodně úspěchů při hledání krystalů. — Babičky z Vršovic (středa 8. 7., 10:54)
Málek: Ahoj Míšo, tak Míra včera zase vytáhl klobouky a zpívali jsme. Pošlu fotky, byla legrace. Ty se máš, koukám, báječně. Nejradši bych jela jednou s váma. Na srpen jsme s tátou vymysleli výlet na kole. Tak se těš na pořádný šlapáníčko :-) — Pusu Máma, táta, Rozi, Iris, Miris, Maru a Eli (středa 8. 7., 10:01)
Vzkaz pro Sofii a Hedviku Kučerovy: Ahoj, prosím zeptejte se hernícH postav, jestli Jumanji nemá vliv až na severozápad země, kde v lesích došlo k uzrání kulatých bobulí. Avšak pozor! Bobule způsobují zmodrání zubů a jazyka. Ať se vám vše daří! — H. Špačková, babička (středa 8. 7., 8:58)
Tonicku, moc zdravíme z Německa, v Kostalově rostou houby, Vojta v Brně se vrátil s dedáčky z Rakouska, Fredy běhá po Jizerských horách. Pečlivě sledujeme zprávy z Jumanji, tipujeme, do kterého týmu tě poslal moudrý klobouk? Nebelvir? :} RZTM 13D? ;) — Táta, Máma, Vojta, Linduska a Fredy (středa 8. 7., 8:52)
Hey Oski! How’s the camp going? Hope you are enjoying Jumanji. Are the animals running down the street like in the film?! :D I hear you got a crystal... happy days! Looking forward to your letter. Mummy says to blow your nose... ;) — Daddy & Maminka (středa 8. 7., 8:25)
Ahoj táborníku Toníčku, prohlížela jsem si obrázky vašeho tábora a moc se mi líbí. Už se těším na tvé vyprávění, protože si přivezeš určitě spoustu krásných zážitků, o které se s námi podělíš. Měj se moc hezky a těším se na viděnou ! — Teta Cibochová (úterý 7. 7., 23:24)
Ahoj Jony, právě jsme dokoukali Jumanji, abychom věděli, kde jste se to ocitli. No paráda. Držíme palce Tvému týmu při hledání krystalů. Nezapomeň, že musíš hru dohrát. Máma, táta, Mája — Máma, táta, Mája (úterý 7. 7., 22:27)
Hej Zelenáči !!!! Nech tam všechno co jsem tě učil.Neznáš bolest,rozumíš !!! Nezapomeň odkud jsi.Chceš to připomenout ? Jsi buldok z dejvic, dejvickej expres,mlátička atd.Jo a měň si trencle a čisti zuby každý den.No dobrá,posílám ti hubičku... — Ty víš kdo (úterý 7. 7., 21:42)
Ahoj Máťo a Ríšo.Kdybych se měl rozhodnout do jakého týmu,tak zajímavě zní RZTM_13XD.Jak takový název vlastně vznikne ? Máťo,ještě,že máš ten obří a strašně ostrý nůž.Ten bude platit na vše.Nemazlete se s ničím a mydlete všechno nebo tam zůstanete ! — Táta,máma a taky Šimon (úterý 7. 7., 21:28)
Ahoj Baru, Venezuela vzkazuje, že mu chybíš (to nám všem). ale hlavně Lemmy nemá s kým diskutovat :-) — JeleNováci (úterý 7. 7., 21:17)
Ahoj Terko a Ájo, jak se vám líbí na táboře? Doufám, že moc neprší. A kolik už máte krystalů? A v jakém jste týmu? My chodíme na houby a na borůvky. Týna s Majdou upekly moc dobrý borůvkový koláč. A také výletíme. Zdolávání hory v okolí chalupy. — Mějte se, teta Katka (úterý 7. 7., 21:06)
Ahojky Martine, držíme palce při hledání krystalů. Jsme hrozně zvědaví v jakém jsi týmu, co třeba ti modří, tak nám napiš. Měj se fain a pozor na opice. T+M+P+R — Jakešovi (úterý 7. 7., 20:40)
Milá Kačenko, držíme ti palce aby jsi s vaším oddílem obstála v celotáborové hře. — Taťka a mamka Valentovi (úterý 7. 7., 20:35)
Ahoj Tome, jsme zvědaví, v jakém jsi týmu :) držíme palce při hledání krystalů! — Máma, táta a Šíba (úterý 7. 7., 19:57)
Ahoj Ríšo a Máťo, napjatě sledujeme zprávy a fotky. Jsme zvědaví, jestli jste ve stejném týmu. Podle zpráv je určitě hra skvělá. Už jsem dokoukala 5. řadu Walking Dead :-) Mějte se fajn. — Juli, máma a táta (úterý 7. 7., 19:51)
Hafhafhafštěk vrrrvrrr Áďo a Klárko vrrrr haf štěk. — Fiby (úterý 7. 7., 17:09)
Ahoj Agi, v batikování si jednička, doufám, že přivezeš zpět nějaké nové návody a technologie na Jumanji kolekci! Hodně pozdravů všem. — sestřenka, prasestřenka a prabratranec (úterý 7. 7., 16:04)
zdárky párky, Hušáčci ušáčci aneb Ráďo a Rosťo:-) začíná se vám to tam pěkně vybarvovat a ty názvy týmů, teeeda jsme zvědaví, kam patříte vy! držíme vám palce v soutěžích a nezapomeňte ulovit nějakého kance, ať máte pořádnou baštu:-) zdraví Praha — mamka a taťka ( a taky Dimi, Štiky i chamýk:-))))) (úterý 7. 7., 15:54)
Ahoj Toníku B., jsem zvědavá v jakém jsi týmu, abych věděla komu držet palce. Včera jsem ti v Praze vyplela záhonek a za odměnu jsem si tam natrhala tvoje jahůdky. Posílám jednu velkou jahodovou pusu. — maminka (úterý 7. 7., 14:42)
Tetě Bětě spadly brejle do močůvky u chlíva. Zatím hledá jen odvahu, jak je z ní vylovit... A bez cvikru nedohlídne na klapky u noťasu, takže letos od ní moc legrace nečekejte — ... (úterý 7. 7., 14:08)
Agátko moc Tě pozdravujeme a stýská se nám — babí a děda (úterý 7. 7., 11:10)
Ahoj Hejkalky, koukám, že Vám začíná velké Jumanji dobrodružství. Doufám, ze naleznete brzy všech pět krystalů a celou hru si pořádně užijete. Moc vás pozdravujeme. — Máma, táta, Coudy a Bambule (úterý 7. 7., 10:43)
Agi, na tohle jsme se koukali v televizi, tak to určitě všechno zvládneš! Jenom se bojím, aby ses neproměnila na starýho tlustýho chlapa v hře! — J.R., B., H. a B. (úterý 7. 7., 9:31)
Ahoj Oskárku! Tak jste se dostali do Jumanjí?? To tedy všichni koukáme :-) Tak at se Vám podaří vše překonat a vyhrát :-) U nás doma je všechno ok, jen musím s Georgem na veterinu, aby mu vyndali ty dráty s pusy. Už se těšíme, jak budeš vyprávět! Paa — Maminka, daddy, Toby a Fili (úterý 7. 7., 8:45)
Malek:Ahoj Míšo, jak se máš?Doufám,že vám neprší a užíváte si.Ja uz jsem skoro zdravá, tak jsem ráda.Myslim na tebe. — Babička Irča (pondělí 6. 7., 19:57)
Ahoj Kučerandy, dneska jsme výletničili a co nevidim, Safari fuč a je z něj Jumanji. Všechny krvelačňáky porazte a pozdravujte kamarády! — Mamka a Bob a někde-schovaný-Miky (pondělí 6. 7., 19:37)
Joha ynoj,ošáj,onýt, emálísop ohonm ůvardzop etjevížu ijnamuj. Uoklev usup ačmam,adluťat,yrreb,ibib,kítreb. — ačmam,adluťat ysilybok (pondělí 6. 7., 19:33)
Ahoj Baruško. Zdravíme táborníky a tábornice. Užijte si hru a pozdravuj Vojtu, Vaška, Lojzíka a Haňu. Pa Mama — Smolíci (pondělí 6. 7., 18:10)
Ahoj Aničko, posíláme spousta pozdravů do jumanji dimenze. Davej si pozor na krvelačné potvory (hlavně komarus a klištákus)a hodně zdaru při získávání krystalů. Držíme všichni tvému týmu palce aj drapek. Užívejte si suprčupr dobrodrůžo. — máma táta a ŠELMY domácí Kuba a Týnka a Turba (pondělí 6. 7., 16:47)
Ahoj Toníčku, moc zdravíme všechny safari dobrodruhy, doufám, že tam nechybí tvoje oblíbené surikatky. Pusu — Máma, táta, Linduška, Vojtíšek a pac od Fredyho (pondělí 6. 7., 16:28)
Nazdar oski,zdravime te z holomku a prejeme tobe i vsem tvym kamaradum hodne hezkych dni i zazitku.zdravi te babi helenka,deda kaja a tobicek s filipkem.a taky slepicky a kocka minda.cauky* — Helena vesela (pondělí 6. 7., 15:15)
Ahoj Tome, viděli jsme na fotkách, jak se vám safari změnilo v Jumanji. Přejeme tobě i tvému teamu hodně zábavy a bodů :) — Máma, táta a Šíba (pondělí 6. 7., 14:47)
Zdravíme Vaška s Vojtou, taky Barču, Haninu, Eli a Lojzíka. Moc si to tam užijte, už se těšíme na vyprávění. — Mamka Lenka a Honza (pondělí 6. 7., 12:27)
Ahoj Kubko, pozdravujem ťa a verím, že si safari dobrodružstvo užívaš. Už sa teším, keď mi budeš o všetkých zážitkoch rozprávať :-) Posielam pusu a zdravím aj Oskárka. — Mama (pondělí 6. 7., 9:28)
Tak děti, smolná polena jsou na hranici, Janovi pomalu stříhají tonzuru a on už brzy nakráčí na hranici, aby, dle svých slov, vesele umřel. Tož, tolik k historii. K vám snad budou místní domorodci poněkud shovívavější a opékat začnou až po usmrcení. — drazí rodiče (pondělí 6. 7., 8:50)
Ahoj Lojzíku, bedlivě sledujeme vaše dobrodružství. Přejeme odvážné srdce, jistou ruku při střelbě na ohrožené druhy zvířat a štestí při prodeji jejich kožešin. Posíláme pozdrav a snad i nějakou pusu. — Tata a maminka (pondělí 6. 7., 8:35)
Ahoj Martine, safary se přeměnilo na Jumanji, myslíme, že to bude senzace, pozor na útočné nosorožce. T+M+P+R — Jakešovi (pondělí 6. 7., 6:25)
Ahoj instruktorko Sofinko, zdravíme tě s tátou a posíláme velkou pusu,alors ca gase, le sang? T´es zéepo? — Blanka Carriére (pondělí 6. 7., 2:24)
Ahoj Tonicku, moc tě a všechny safari táborniky zdravíme. Jsme rádi, že jste v pořádku dorazili. Pusu — Máma, táta, Vojta, Linduska a Fredy (pondělí 6. 7., 1:08)
zdravíme všechny lovce safari a nejvíc duo Radim a Rosťa :-) mějte se moc prima a koukejte nám taky napsat, Rosťo??? pusu posílá — mamka a taťka (neděle 5. 7., 20:06)
Ahoj Jony, určitě si to užíváš. Moc se těším, až za váma přijedu. Čusčus Kuba — Kuba L. (neděle 5. 7., 18:57)
Ahoj Aničko, jsme rádi, že jste dorazili na safari v pořádku. Užívejte prima dobrodružstí se všema zvířátkama a i ostatníma kamarádama. Možná přijde i slavný lovec Pampalini . Myslíme na tebe. Pac a pusu — máma, táta, Kuba, Týnka a Turba (neděle 5. 7., 18:53)
Ahoj Ríšo a Máťó, koukáme, že na vás paní učitelka myslí i o prázdninách.....doufáme, že jí pošlete pohled ...... hahaha. Posíláme pozdravy od bazénu ze Skochovic. — Juli, máma, táta, děda a babi (neděle 5. 7., 17:28)
Ahoj Terezko a Alenko moc vás zdravím a doufám že si to tam užíváte . — Sestřenice Majda (neděle 5. 7., 15:10)
Ahoj Terezko a Alenko, moc vás holky zdravime a posiláme plno pusinek. Pokud potkáte nějaké slony, žirafy, tygry, gorily a lvy, tak je hlavně neberte k sobě do stanu ani domů. Mámu už na jiné zvířátko neukecáme. Užívejte si Safari dobrodružství. — táta a máma (neděle 5. 7., 15:01)
Ahoj Radime a Rostíku, Zdravíme z Třebaně a těšíme se na nějaké zprávy o vašich výpravách na Safari . Že byste potkali i nějaká slůňata jako jsou v Praze v ZOO ? Užívejte sluníčka a doufám, že se Rostíkovi nestýská. Pusu posílá — Babi a děda (neděle 5. 7., 14:14)
Ahoj Máťo a Ríšo !!! Právě doma řešíme,jestlipak jste konečně už ve stejném týmu.A úplně by se to dovršilo tím,že by nad vámi držela ochrannou ruku Sofi.Konečně bychom naplno fandili jednomu týmu... — Táta s mámou (neděle 5. 7., 12:38)
Ahoj Hedi a Sofi, nejdůležitější zjištění dneška je, že M i B zlobí pořád stejně :) všichni si užijte krásného počasí na safari! — Mamka (neděle 5. 7., 12:11)
Pro Matouše a Ríšu-nejlepší žáky mé třídy.Tisíce hubiček.Vaše milovaná paní třídní učitelka — Kačunková (klokan) (neděle 5. 7., 12:11)
Ahoj Oskárku, jsme rádi, že jste dojeli dobře! Vypadá to, že tam máte pěknou zábavu! My jsme všichni na chatě a už jsme našli houby! A borůvek je tu ještě víc než minule! Moc zdravíme i Kubka a ať to tak kluci hezky zvládnete! Moc pus posílá M+D+T+F — Simona Drake (neděle 5. 7., 12:05)
Ahoj Toníčku, Matýsek tě zdraví s babičkou a dědou ze Všetat. Posíláme velikou pusu a jsme rádi, že jste dobře dojeli. — Maminka (neděle 5. 7., 11:56)
Ahoj Adámku a Kačenko moc všichni zdravíme z Kobylis.Hezky si to užívejte.Dnes jsem vám zprovoznil doma bazén.Posíláme pusy. — Jirka táta,Pavlína mamka (neděle 5. 7., 11:36)
Málek: Ahoj Míšo, letos to vypadá na velkou zábavu - ostatně jako každý rok- Tak pěkně užívej každého dne plnými doušky. Pusu — máma, táta, Róza a Maruška s Eliškou :-) (neděle 5. 7., 11:09)
Jonaska zdravi Majinka se smeckou. Ty se mas, ze mas kolem sebe cele safari, ja si musim vystacit s panickou a panikem — Mazon (neděle 5. 7., 9:54)
Ahoj Jony. Jaka byla prvni noc ve stanu? Zruc zdravi Vysocinu. Je tu moc velke ticho a klid, nikdo nezlobi. Tesi se na Tebe — zrucsky deda (neděle 5. 7., 9:46)
Klárko a Adélko trinky vrčí na Fibi a Fibi chce kamarádit s kočkami,ale asi to bude pranice.Tak uvidíme.Ahoj — Babi a děda z Podluží (neděle 5. 7., 8:14)
Ahoj Kačenko a Lukáši, jsme rádi že jste dobře dojeli. Zdraví všichni z Kutrovic. Fotku Anička pošleme poštou — Valentovi (neděle 5. 7., 6:16)
Martina zdraví Praha, doufáme, že je vše bezva a že si vše bezva užiješ. Pozor na lví. T+M+P+R — Jakešovi (neděle 5. 7., 0:28)