⬅️ Zpět na táborové zpravodajství


Děkujeme za všechny zaslané zprávy! Poslední várku zpráv jsme již vyvěsili, takže další nelze posílat.
Zobrazit dříve doručené zprávy 235
Ahoj Áňo a Vojto! Posílám poslední pozdrav před návratem! Moc si to tam užijte a těšíme se na vás. Věřím, že vše stihnete vyluštit. Pusu — Míša (čtvrtek 11. 7., 19:54)
Ahojky Janičko posíláme ti pozdrav z domova a moc se na tebe těšíme mam tě moc ráda tvá maminka 😘😘😘😘😘 — Jana Sopčaková (čtvrtek 11. 7., 19:52)
Ahoj Ríšo a Juli, už se vás těšíme. Až přijedete, tak bude svíčková. — Máma a táta (čtvrtek 11. 7., 18:02)
Ahoj Toníku, tak jsem se dočkala.dekuji za pohled a hlavně za vyčerpávající popis puťáku. Na fotkách z puťáku ale vypadáš spokojeně. Jo a psal Klouda, že děkuje za dárek a že jste úžasné děti. — Pusu ma (čtvrtek 11. 7., 17:36)
Ahoj Jony, tak posílám poslední pozdrav do modré princeznovské knihovny. Sedím v té pražské, ale žádná princezna na obzoru. Moc se na tebe těším, velikou pusu posílám — máma (čtvrtek 11. 7., 17:16)
Ahoj Agi a Bri, děkujeme za dopis. Teda přečís to, to byla uplná šifra a chvili mi trvalo, než jsem to vše rozluštila :-) Věřím, že se máte dobře a vše v knihovně rozluštíte. Moc vás pozdravujeme, ahoj v neděli :-* — Blanka, Jára a Jóža (čtvrtek 11. 7., 17:11)
Ahoj Jirko! Právě nám došel dopis. Díky za zprávu a jsme rádi že si to tam užíváš. Skluzavka do bazénu už se na tebe těší. Užij si posledních pár dnů tábora a brzy se uvidíme. — Táta & Máma & Mája & Péťa (čtvrtek 11. 7., 16:07)
Ahoj Tome. To to uteklo, další dobrodružství máš za sebou. moc se na tebe těším a posílám pusu. — babička z Vršovic (čtvrtek 11. 7., 14:00)
Ahoj Kačko, včera jsem vyzvedla zásilku ze SHEINu. Myslím, že budeš spokojená. Budeš to mít jako překvapení. Bedlivě sleduji táborové zpravodajství a už se těším na tvoje vyprávění. 😘 — Mamka, Taťka a všichni z Kutrovic (čtvrtek 11. 7., 13:39)
Toniku a Vojto, ještě poslední zprava: Linduska dorazila z tábora a je u babičky a je připravena na váš tabor příští rok😉těšíme se na vás v sobotu, jedeme rovnou na 2 týdny do Dobronic a bereme vám telefony🥰🥰pozdrav z Litvy🇱🇹 — Táta a máma (čtvrtek 11. 7., 12:33)
Ahojky zlatíčko moje tak se vám to už krátí a brzo už pojedete domů moc se na tebe těším mám tě moc ráda tvá maminka posílám pusinku 😍 — Jana Sopčaková (čtvrtek 11. 7., 10:50)
Ahoj Toniku CR7. Anglie - Nizozemsko 2-1. Finále už budeš vidět doma. Ještě dva dny a pojedeš do Zahrádky s Maverickem. Měj se fajn. — Děda,Mates a Maverick Všetaty. (čtvrtek 11. 7., 9:52)
Ahoj Terezko a Alenko, už se těšíme, jak nám budete vyprávět zážitky z tábora. Zdravi — Dědouš a babča (čtvrtek 11. 7., 9:33)
Ahoj Tondo a Vojto , jak se vám daří hledání artefaktů? Preprali jste Paráda? Na magnetické rezonanci většinou artefakty nechceme vidět a vy je hledáte 😉my máme poslední den pobaltského cestování, projíždíme na dvojkole Baltskou Saharu🚲 — Táta a máma (čtvrtek 11. 7., 9:28)
Ahoj Julinko a Ríšo včera dorazil hezký dopis i od Julinky tak máme radost že se naučila uklízet :-) Ríšu jsme neviděli na velkém puťáku a tak tušíme co za tím asi je… už se na Vás těšíme — Máma táta a všechny holky (čtvrtek 11. 7., 7:53)
Ahoj Toníku, tak dnes poslední zprávy na zeď. Poslední letošní táborový pohled odešel včera. Tak snad tě ještě zastihne. Doufám, že máte všechny artefakty. Těším se na tebe. Posílám pusu. — Mamka (čtvrtek 11. 7., 7:52)
zdravíme všechny táborníky, cestovatele a bojovníky - Rosťu obzvlášť 😉, už jsme s taťkou napnutí jak kšandy, jak to vaše dobrodružství dopadne, artefakty najdete a Fray R.K. zachráníte, věříme vám ale a doma to oslavíme meruňkovýma knedlíkama😋 — zdraví mamka s taťkou i Radim z výcviku na Šumavě (čtvrtek 11. 7., 7:51)
Poslední výsledky z EURa Frantíci budou hrát s Holanďanama o 3 místo, finále Španělsko a Anglie na Copa je ve finále Argentina… — Komentátor (čtvrtek 11. 7., 7:49)
Ahoj Tome, nějak rychle to uteklo, snad stihnete vyřešit všechny knihovnické záhady :) pusu — máma, táta a Šíba (čtvrtek 11. 7., 1:02)
Ahoj Fildo, dnes přes nás prošla pořádná bouřka. Babi mluvila i o kroupách. My s Matym a Julkou nebyli doma, nakupovali jsme výbavu na tábor. Úplně to tam potrhalo venkovní stany. Snad něco takového nepotkalo vás. Posíláme velkou pusu — Máma + Táta (čtvrtek 11. 7., 0:01)
Čau muffínku a štrůdlíku, fotky z puťáku vypadaly jako že si to fakt užíváte! Zítra se vrací Mína z Chebu a pak už se budeme chystat na nádraží Libeň. Moc se na Vás těšíme 😘 — B+JR+Y (středa 10. 7., 23:44)
Ahoj Jony, zdravím už zas z Prahy, na fotce ze Zubu vypadáš smutně, doufám, že se jen tak tváříš. Rozluštění knihovní záhady se blíží, jsem zvědavá. Díky za pohled, originál, oceňuje se — pusu máma (středa 10. 7., 23:43)
Vendulko, Miki, poslední dopis odeslán, tohle je poslední zpráva. Zítra vyrážím do Zvole na fesťák a v sobotu ráno mě čekejte. Uteklo to megarychle. Ale než se podíváte domů, ještě to nějaký pátek potrvá 🤔🤪 — 😘😘😘 maminka (středa 10. 7., 23:17)
Ahoj Áďo, Kláro, Adame, dnes jsme s Fibuškou navštívily psí hřiště. A hádejte, co si z něj přinesla.... no správně, tenisák. Tento týden už asi čtvrtý... Mějte se fajn. — máma, táta, Fibuška (středa 10. 7., 22:38)
Ahoj Berušky dnes tu bylo opravdu vedro.Až přijedete tak bychom si mohli zajít na mražený jogurt.Užijte si zbytek tábora. Moc se na Vás těšíme. — Pusu mamča a taťulda + mazlíci (středa 10. 7., 22:05)
Ahoj Viky, Emi a Víťane. Moc vás zdravíme. Děkujeme za pohled a už se na vás těšíme. — Hedvika, Vítek, Lucka, Julča, děda, babi (středa 10. 7., 21:58)
Ahoj Áňo, mockrát děkujeme za krásný pohled, dneska dorazil. Bezva, že se na něm usmíváš. Užívejte si to tam! — Míša (středa 10. 7., 21:12)
Ahoj VojtínoFe, moc Tě zdravím a doufám, že jsi v pořádku. Snad se můžete hodně ochlazovat. V Praze je peklo... Užívejte posledních pár dní a v sobotu se budu těšit. Posílám pusu. — Mamka Fe (středa 10. 7., 20:37)
Ahoj Hedi a Sofi, dneska jsme si to vedro teda užili plnými doušky 🥵🥵🥵 aleee přežili jsme a vymýšlíme menu na sobotní večer 🙂 klima fachá, pejsek taky pomalu funguje. Paaaa — Mamka a Ondra a velmi pomalý Arýsek (středa 10. 7., 20:27)
Ahoj Kačí, posíláme poslední pozdrav z Prahy. Doufáme, že moc neumíráte vedrem a moc vás netrápí bouřky. Flíča se už těší až si na něj uděláš čas na koupání. Těšíme se, až nám budeš o táboře vyprávět na oslavě narozenin. — T👨‍🏫+E👩‍🏫+F🐈+S🐈‍⬛ (středa 10. 7., 20:26)
Ahoj Toníku, dnes byl v Praze takový vítr, že jsem dnes musela kompletně přestavět ty skříně na terase. Vyndat z nich všechny věci, přesouvat a znovu přikrýt. Byl tu ale zrovna táta, tak jsem nemusela na štafle. — Pusu mamka (středa 10. 7., 19:16)
Ahojky Janičko tak tady v Praze se počasí strašně pokazilo začalo strašně pršet ale nevypadá to na dlouho snad máte lepsi počasí 🥰🥰🥰 moc tě všichni zdraví Mariánka.Vojta .babička. Teta Zdeňka .moc se na tebe těším tvá maminka 😘 — Jana Sopčaková (středa 10. 7., 17:07)
Ahoj FILÍPKU, ahoj HONZÍKU. Pobyt na táboře se vám blíží ke konci, tak si to tam ještě užijte. Až se setkáme, budete nám vyprávět. Filípku, moc děkujeme za pozdrav, který jsi nám poslal - udělal nám radost. — Babička a děda z Hanspaulky. (středa 10. 7., 16:18)
Ahoj Adélko a Tomi, už se na vás moc těšíme. Podařilo se mi zachránit Tomovu koloběžku, odsouzenou strávit prázdniny ve školní kleci. Jinak se tu nic neděje. Určitě máte mnohem zábavnější program, než my. Moc zdravíme. — máma a táta a Kubík (středa 10. 7., 14:55)
Joníku, díky za pohled, pěkný, informačně hutný. Užívej poslední dny a těším se na Tebe. — Táta (středa 10. 7., 13:49)
Ahoj Jony, zabaleno, poslední oběd ačekání na odlet. Koukala jsem, že jste se všichni zdárně vrátili do tábora. Ted uz to hodne rychle ubehne a sup domu. — pusu mama (středa 10. 7., 13:17)
Ahoj Áňo a Vojto, ráno jsem byla u kadeřnice a teď u zubaře na trhání té zlobivé osmičky. Byli moc hodní, bylo to rychlé a nebolelo to. Zub vám ukážu, dali mi ho. Už se na vás moc těšíme a plánujeme dovolenou. Pusu! — Míša (středa 10. 7., 13:06)
Vojti a Toni, hlasime obrat v našem putování... Dojeli jsme na samý sever, dal to nešlo, takže otočka a teď frčíme zpátky na jih. Do Prahy to teď máme 1400 km. Balt je příjemně studený, ryby dobře uzené. — Táta a Máma (středa 10. 7., 13:02)
Ahojky Janičko doufám že se ti nepovedlo se ti spálit jako mě podcenila jsem sluníčko a jsem spálená až přijedeš tak pojedeš k Tomášovi moc se mi stýká a pak až přijedeš od něj tak něco spolu podnikneme máma — Jana Sopčaková (středa 10. 7., 12:34)
Ahoj Bri, dneska má být výjimečné vedro, což sice k létu patří, ale je třeba být opatrný, nosit čepici a hodně pít. Ale to určitě víš :) Pozdravuje té děda a obě babi. Užívej léta a těšíme se na tebe :+ — Táta a máma (středa 10. 7., 12:24)
Ahoj Hedi, Sofi, Vojto, Áňo, neobyčejně vás všechny zdravím z Kamenice ho Šenova, kde jsem na koupališti. Je to tu boží, určitě jste v tomhle horku taky v rybníce. Tak ať vám to dobře plave! Zdraví babička Helena — Helena Špačková, babička (středa 10. 7., 11:58)
Ahoj Kačko, včera jsem byla cvičit s Petrou. Mám tě moc pozdravovat od Nikolky. Už se nemůže dočkat vaší cesty do Chorvatska. Dneska ti jdu vyzvednout věci ze Sheinu. 👍😘 — Mamka, Taťka a všichni z Kutrovic (středa 10. 7., 10:08)
Argentina - Kanada 2:0 Messi poprvé skóroval, Argentina si zahraje finále Copy América — Mamka (středa 10. 7., 9:18)
Ahoj Toníku, včera večer jsem byla na koncertě se Zrzkou, strejdou Martinem a Kozlindou, všichni tě moc pozdravují. Bylo to v Houšťce, tam co jsi byl s Pekárkama na cyklotáboře. — Pusu Mamka (středa 10. 7., 9:16)
Jony, chlupáč doběhl až do Jičína a děkujeme za pozdrav. — babika a děda (středa 10. 7., 9:09)
Dobrý den Aloisi, posílám pozdravy z rozhicovane Prahy, kde už nepomůže, ani když se schováme v pyramidě. Připravujeme se na váš návrat. Znáš to - bič, hrách v koutě, cela ve sklepě a také zcela nově - elektrošoky. — tatínek (středa 10. 7., 9:02)
Ahoj Martinovi z upečené Prahy, je tu bezvadné horko a dusňàk. Dnes mají přijít bouřky, tak snad vás to mine. A pozor na klíšťata a ostatní … Měj se moc fain ☀️🍀😁 T+M — Jakešovi (středa 10. 7., 8:56)
Ahoj Toniku CR7. Španělsko - Francie 2-1. Španělé budou hrát finále Yamal dál gól do šibenice.Jak ses měl na výletě? Teď bude asi teplo tak si to užijte. — Děda,Mates a Maverick Všetaty. (středa 10. 7., 8:19)
Hediii, Sofiii, vedroo. Klimoška ale funguje dobře. Další pracovní den před námi a sluníčko taky. Užijte si další den a už se těšíme, až se uvidíme. — Mamka a dva kluci vopičí (středa 10. 7., 6:57)
Ahoj Bri a Agi, pořád chodím do schránky a jen samé noviny. Začíná to vypadat, že asi šetříte známky na další tábor 😀 Tátovi se povedlo vyčistit brčálník. Dneska bylo vedro na dvě zmrzliny. Moc se na Vás těšíme! — Bára, JR, Yodas (středa 10. 7., 0:43)
*A speciální pozdrav slečně M. a psí slečně T., které by mi to jinak neodpustily!* — T. (středa 10. 7., 0:15)
Přemilá lvíčátka – velmi vás zdravím z vedrem sužované pražské knihovny. Děkuju mnohokrát za pozvání a vřelé přivítání, moc jsem si návštěvu užil. Mějte se přenádherně, zdárně nalezněte zbytek artefaktů a těším se na jistě další *volná* shledání! — Tomáš V. (středa 10. 7., 0:14)
Moje zlata Janičko posílám moc pusinek mám tě moc ráda tvá maminka 🥰😘 — Jana Sopčaková (úterý 9. 7., 23:24)
Jone, v Praze na zahrádce je krááásně, příjemně, teploty do 31°, limonáda z ibišku, letní kino z notebooku a klídek. — Táta (úterý 9. 7., 19:48)
Ahoj Ájo a Terko. Moc děkujeme za dopisy. Konečně nám došly. Tajenku jsme vylustili Ájo. Doufám, ze se vám putak líbil. Pozdravujte všechny a moc se na vás těšíme. — Máma, táta Coudy a Bambule. (úterý 9. 7., 17:54)
Ahoj Jony, dnes je tu příjemných 38 stupňů, takže z moře moc nevylézám. Nacvičila jsem leklou rybu i v moři Zítra se má ještě oteplit, to se na letišti asi upeču. Mooc se na Tebe těším dadan love tacan — Máma (úterý 9. 7., 14:10)
Ahoj Tome. Koukala jsem jak jste si na puťáku dopřávali. no za tu námahu jste si to zasloužili. Teď už jen získat zbývající artefakty, tak ať se daří. Moc pozdravů a pus posílá — babička z Vršovic (úterý 9. 7., 9:29)
Ahoj Toníku, včera jsem mluvila s babičkou v lázních. Ta si tam užívá. Výlety, divadlo, bazén, masáže a vaří tam prý výborně. I když ten super smažák co jste měli na puťáku, ten tam asi neměla. — Pusu Mamka (úterý 9. 7., 7:34)
Copa América má před sebou semifinále Argentina - Kanada a Uruguay - Kolumbie — Komentátor (pondělí 8. 7., 23:19)
Ahoj Juli a Ríšo, puťák je za Vámi a snad jste ho zvládli lépe než já výlet na Sněžku . Cestou se mi rozpadla jedna a pak i druhá bota,… Tak tam v knihovně ještě přečtete pár knížek ! Moc na Vás myslíme! jo a Karamelka dnes hryzla mámu :-) — Táta máma Ema a holky (pondělí 8. 7., 23:10)
Ahoj Sofi a Hedi, dneska byl prostě pracovní den, co vám budu povídat, nic moc. Alevy jste si koukám užili pěkný puťák. To je fajn. Zdraví ťapálek i pan domácí. Ahooooooooj — Mamka a Ondra a Arýsek (pondělí 8. 7., 22:44)
PRO VŠECHNY: Ahoj! Snad jste si všichni užili puťák nebo pohodičku v táboře a podařilo se vám získat další artefakt. Chci vám poděkovat za super týden na táboře s vámi, moc jsem si to užila. ❤ Užívejte zbytek týdne v přírodě. 😊 — Terka V. (pondělí 8. 7., 21:19)
Ahoj Jony, právě jsem poslala 3. el. pohled, tak doufám, že na Tebe budou čekat po návratu z puťáku.Koukala jsem, že na puťáku byl smažák, mňam. Moc se Tebe těším, love — máma (pondělí 8. 7., 20:56)
Jone , pošli už konečně ten pohled, nemusíš tam nic psát, stačí zamazat, anebo řekni někomu, ať to za drobnou protislužbu za Tebe napíše. Já to chápu, máš spoustu aktivit, ale Ratel, ten se pořád ptá.... — Táta (pondělí 8. 7., 20:50)
Ahoj Berušky moje. Díky za pohled dnes přišel. V Praze je hrozně vedro a prší, tak doufám že je vám venku lépe. Dnes jsem vyzvedla dárky takže můžeme slavit až se vrátíte 😃Jen Jáša si počká. — Pusu mamča a taťulda + mazlíci (pondělí 8. 7., 19:34)
Ahoj Baru (vedoucí), jak se tam celé ty dny máte? Já doufám, že moc krásně, a že jde dětem otevřít ta knihovna. Užijte si tábor naplno a snad budete mít do konce tábora hezké počasí. — Měj se moc hezky🌸🌞☺️a papa, Eliška- segra od Áni (pondělí 8. 7., 19:26)
Ahoj Eli Peky, jak se tam máte? Snad máte hezký počasí a neprší Vám tam celé dny. Doufám, že si momentálně užíváte puťák, a že Vás to tam baví. — Měj se moc krásně🌸🌞😊zdraví Eliška- ségra Áni (pondělí 8. 7., 19:23)
Ahoj HONZÍKU A FILIPKU, asi si to tam dost užíváte, alespoň podle fotek!!? Nezapomente napsat pohledy ;-) My tu na vas myslíme a těšíme se… — Tata a mama (pondělí 8. 7., 19:22)
Ano, bylo to pro vedoucí Sofi — Tak paaaa (pondělí 8. 7., 19:20)
Ahoj Sofi, doufám, že si tábor užíváte, a že máte krásný počasí. Snad Vám pomáhají děti v kuchyni a celkově, a že si to moc užíváte.😘🌞🌸 — Měj se moc krásně, Eliška- segra od Áni (pondělí 8. 7., 19:19)
Pro Áňu a Vojtu: Už nám končí legrace, vracíme se z hor, vracíme se do práce, chceme na tábor! Z fotek je nám jasně, že se máte krásně! — Saša a Vláďa (pondělí 8. 7., 19:04)
Ahoj Víťane, Emi a Viky. Všechny vás zdravíme. Fotky z tábora jsou úžasný, fakt vám závidím. Hned bych si zahrála taky. Mějte se moc hezky. — Hedvika, Vítek, Luci, Juli, děda a babi (pondělí 8. 7., 18:48)
Ahoj Juli a Ríšo, snad jste moc nezmokli na puťáku a užili jste si ho. Od Ríši už jsme dostali dopis. Tak čekáme, jestli ještě něco příjde, třeba od Julči :-) Moc na vás myslíme. Užijte si poslední dny. — Máma, táta, Ema a holky (pondělí 8. 7., 18:06)
Ahoj HONZÍKU, ahoj FILÍPKU. Často si prohlížíme vaše fotky z táboru, jsou moc hezké a zajímavé, určitě se tam nenudíte. Dneska jsme byli v botanické zahradě v Tróji, líbila se nám moc. Mějte se fajn. — Babička a děda z Hanspaulky. (pondělí 8. 7., 17:50)
Ahoj Lojzíku, pamatuj heslo pro pochodové cvičení: Nebul a šlapej! Věřím, že puchýře ani bouřky nebudou překážkou pro mnoho veselých kilometrů s kamarády. — starý tata (pondělí 8. 7., 17:01)
Kláru, Áďu a Adámka zdraví právě se klubající krunýřek. Snad nezůstane osamocen. Těšíme se brzy na viděnou. — máma, táta, Fibuška (pondělí 8. 7., 16:47)
Rosti, super kostým, na oddílové fotce jsi sekáč:-) mějte se kráááásně, všichni, teď jste asi na puťáku, tak ať neprší!! — pusu posílá mamka i taťka (pondělí 8. 7., 16:07)
Ahoj Kačko, dneska jsem ti poslala dopis od nás všech z Kutrovic. Tak to si počteš. Co psal Petr, to bude spíše luštění. 🤣 — Mamka, Taťka a všichni z Kutrovic (pondělí 8. 7., 15:30)
Milá Britko, snažíme se vyprat a uklidit tvoje prádlo za celý školní rok, je toho na nás hodně, kdy přijedeš? Už se moc těšíme. Dej na sebe pozor při plavání, ano? Pusinky — Táta a máma (pondělí 8. 7., 14:45)
Ahoj Jony, hlasim, že dneska k obědu byla konečně pořádná řecká mousaka. copak si vaříte dobrého na puťáku? — pusu máma (pondělí 8. 7., 14:32)
Čau Jířo, doufám že si zvládl puťák bez komárů a klíšťat! Užij si druhou půlku stáže a těšíme se na tebe. Měj se :) — Táta & Máma & Mája & Péťa (pondělí 8. 7., 13:51)
Ahoj Venkulko a Miky , včera jsem večer jsme se vrátil z Kutlova . Babi se na vás moc těší a pořád přemýšlí co vám dobrého uvaří až k ní přijedete , asi pro Vendulku nudličkovu polévku a pro Mikyho rizoto a samozřejmě pudink — TÁTA (pondělí 8. 7., 12:16)
Ahoj Marty, jsme zpátky z Gdansku, očekávej elektronickou pohlednici. Posílám pac a pusu a klíšťata vari vari od tebe! — máma (pondělí 8. 7., 11:34)
Ahojky Janičko pozdravuje tě babička a teta Zdeňka těšíme se na tebe pa maminka 😘 — Jana Sopčaková (pondělí 8. 7., 10:23)
Ahoj Áňo a Vojto! Mám radost, že jste stihli táborový puťák. Štěpa byl o víkendu víkendu v Kerhulích, já v Turnově. Zavařila jsem 20 sklenic okurek a je v nich dost mrkví i cibule :) Kočka Linda vás taky pozdravuje. Pusu — Míša (pondělí 8. 7., 10:15)
Ahoj Marto, už se nám moc a moc stýská, jsi prostě nejlepší. — Pešu (pondělí 8. 7., 10:03)
Ahoj Ájo a Terko, doufáme, že se vám na puťáku podařilo nezmoknout a že hlavně máte další artefakt. Jsme celý napjatý jak to celé dopadne :-) Užijte si to — Táta a Máma (pondělí 8. 7., 9:03)
Ahoj Toníku, dvounoční puťák už jsi nekolikrát absolvoval, dokonce i v bouřce a dešti, tak to teď byla jen taková opakovačka, co? Půjdu dnes zase zkontrolovat schránku, tak samým těšením se na dopis asi v práci nic neudělám. — Pusu Mamka (pondělí 8. 7., 8:10)
Ahoj Jonýsku, koukám, jak vám to slušelo jako houstičkám pod celtou na puťáku. Doufám, že druhý den už žádný déšť nebude a že půjdeš všechny 3 dny pro závěrečnou ňamku. Už teď se těším na vyprávění — pusu velikou máma (pondělí 8. 7., 7:43)
Ahoj Alenko a Terezko. Užijte si puťák. Doufáme, že vás nebude mýt déšť. Zdravime — Babča a dědouš (pondělí 8. 7., 7:35)
Toniku a Vojto, pohledy a Liebesbriefe od vás v Estonsku necekame😉ale můžete potěšit krátkým skrabopisem babičky a tetu Cibochovou. Babi 39,512 02. Kroftova 60, 616 00. Snad pochopite😊😉😎paa a velkou pusu z národního parku v Estonsku — Máma a tata (pondělí 8. 7., 7:33)
Ahoj Toniku a Vojtíku, jak vam to šlape na putaku? Získali jste nové artefakty s Alfonse? Přejeme dobre ráno z Estonska, hlavního města Talin, teď už si je konečně budu pamatovat 🇪🇪🥰😘 — Pusu z Pobaltí máma a tata (pondělí 8. 7., 7:13)
Ahoj Berušky, doufám, že jste si užili puťák. Mějte se moc a moc krásně. — Pusu mamča a taťulda + mazlíci (pondělí 8. 7., 7:07)
Jone, doufám, že jsi na puťáku zmoknul jen přiměřeně. No, kdyby bylo vše jen komfortní a normální, o čem bychom si vyprávěli. Nějaký dopis? Alespoň kousek malého, i třeba natrženého a i od bláta a od oběda zamaštěného!? — Táta (pondělí 8. 7., 1:24)
Aho Mikešku, zítra je pondělí, tak doufám, že konečně přijde pošťačka. Asi zatím neměla cestu kolem, takže to budou hned 3 dopisy najednou? Já už se tak těším 📬 — 🥰😘maminka, 🐕, 🐟 a 🐌🐌🐌 (neděle 7. 7., 23:13)
Vendulko moje, to jsi špatně zabalená mumie nebo jste si hráli na doktory? Doufám, že se mi domů vrátíš celá. Štěstí v podobě několika Vendulek bych nemusela ustát 😘 Snad ti to nepokazilo puťák. Mokré spaní a trocha dobrodružství. To ty ráda, viď 😽 — 🐰🐇🐰 maminka 😘 (neděle 7. 7., 22:40)
Ahoj Tome, snad se ti bude na puťáku líbit a užiješ si ty dvě noci venku pod širákem :) pusu — máma, táta a Šíba (neděle 7. 7., 21:40)
Ahoj Brigitko, posílám Ti a Agátce krásný pozdrav z chaty, je tu prima, vykvetly mi růže, které krásně voní. Včera byla velká bouře a u mě doma bylo 34,5 °. Doufám, že na táboře je pěkně a že jste nezmokly. Těším se na Vás, Vaše babička. — babi Věra (neděle 7. 7., 19:50)
Ahoj Kačko, posíláme pozdrav z Kutrovic. Luky se tady bez tebe nudí a Pepin mu musel zadat nějakou prácičku. No, ten byl nadšený:-))) Julča se už příští týden vrací z Mariboru a bude s námi pár dní ve Stráži. — Mamka, Taťka a všichni z Kutrovic (neděle 7. 7., 19:44)
Ahoj Sofi a Hedi, dneska jsme si pěkně odpočinuli. Stejně nám tu prší :) vy jste se teď vydali na puťák a my zítra zase do práce. Tak si to užijte a pozdravujte i Vojtu s Áňou. — Mamka (neděle 7. 7., 17:30)
Moc Moc zdravíme naše vnuky - Toncíka/Tondu/ a Vojtu. Věříme že z tábora se nám vrátí již ne lvíčaza, ale úplně samostatní lvi - zdraví Děda a Babi z Brna — Dědeček a babička (neděle 7. 7., 17:03)
Ahoj Toníku, dneska jsem stihla jen vyčesat Mavericka a hned po obědě jsem jela zkontrolovat a trochu poklidit byt. Na terase foukalo, tak to musím zase všechno zakrýt. Posílám pusu a už se na tebe moc těším. — Mamka (neděle 7. 7., 14:39)
Ahoj Johny, Jášo a Justýnko. Držím palce ve hře, kterou letos hrajete. Mějte se moc pěkně a užívejte si pobytu. Justý už se ví, kam jedeme s Kačkou, bude to na ostrov Kos. Posílám velkou pusu. — babi Jitka (neděle 7. 7., 14:21)
Ahoj HONZÍKU A FILIPKU, asi si to tam dost užíváte, alespoň podle fotek!!? Nezapomente napsat pohledy ;-) My tu na vas myslíme a těšíme se… — Tata a mama (neděle 7. 7., 14:13)
Ahoj Klári Adélko a Adámku sledujeme ty krásné fotky z tábora a doufáme,že si to všichni užívate a pátrání vam jde od rukou.Ahojky — Babi a děda z Podluží a Koďousek a Aida (neděle 7. 7., 13:15)
Ahoj ze Žalhostic pro Martina, dnes už jedeme do Prahy, po dešti a bouřkách je chladněji. V týdnu má být teplo střídané bouřkami. Dej na sebe pozor. Na webu je bezva fotka, kde se směješ na celé kolo. Měj se úžasně M+T — Jakešovi (neděle 7. 7., 12:04)
Ahoj Kačko, doufáme, že si to na táboře užíváš a moc vám tam neprší. V Praze je dnes opravdu ošklivo a snad vás na táboře nezasáhnou ty strašné bouřky. Těšíme se na tebe. 😊😊😊 — T👨‍🏫+E👩‍🏫+F🐈+S🐈‍⬛ (neděle 7. 7., 11:33)
Ahoj Fildo,včera jsme byli paddlech. Byl tu pařák na padnuti,ale večer už nás zahnala bouřka.Pozdravuj Aďu a Toma (tedy jestli ten tam vůbec je, neviděla jsem ho na žádné fotce 😉) — Máma+Táta+M+J (neděle 7. 7., 9:55)
Ahoj Toniku CR7. Anglie-Švýcarsko 2-1 po penalta'ch, Nizozemsko -Turecko 2-1. Teď bude dva dny klid až v úterý semifinále Francie - Španělsko. Měj se fajn — Děda,Mates a Maverick Všetaty. (neděle 7. 7., 9:03)
Ahoj Jony, tady je takovych komaru, ze na vecerni korzo k mori chodej vsichni nastrikany repelentem. Dovedes si predstavit ten smrad, jedini, komu to nevadi, jsou bohuzel ti komari... Pomalu se stavam nasolenym slaneckem. — Pusu Ratel morsky (neděle 7. 7., 7:33)
Ahojky Janičko moje posílám pusinku ..dnes jsme byli na koupališti a strejda Vojta tě pozdravuje Mariánka se na tebe moc těší až přijedeš něco spolu všichni podnikneme pa tvá maminka posílám pusinku 😍 — Jana Sopčaková (neděle 7. 7., 0:56)
Milá Brigito, sledujeme bedlivě tvoje dobrodružství a sami zatím zažíváme dobrodružství s Yodou. Ten by si tábor určitě užil! Ať se vám podaří najít knihu, knihovníka nebo co to vlastně hledáte a těšíme se na vás! — Táta a máma (sobota 6. 7., 23:19)
Ahoj Anež, to jsme zase my…dneska jsme ti vybrali dáreček, tak se ti snad bude líbit. Jinak je venku hrozný horko a moc lidi…jak na Václaváku. Co ty? Jak se tam mas? — Tvoje Eli a Oli (sobota 6. 7., 21:59)
Ahoj Anež, doufám že se máš krásně, a že máte hezký počasí. My Ti posíláme pozdrav z lázní a doufáme, že si najdeme čas na společný vikend či výlet. — Měj se krásně, zdraví Eli a Oli (sobota 6. 7., 21:55)
ahoj Rosti, zábavu máte senzační, alespoň podle fotek, užívejte a hlavně teda zachraňte ty artefakty! Ať můžeme číst hned jak se vrátíš:-) — mamka a taťka (sobota 6. 7., 20:02)
Ahoj Kulíšku, Čertíku a Candáte (nebo už jiná žoužel?) Kytky, rybník a kočky pod auty už na vás čekají — Babyčka (sobota 6. 7., 19:59)
Posílám další výsledky včera vypadli Němci se Španělskem těsně před penaltami a Frantíci na penalty poslali domů Portugalce dDnes hrají Angláni se Švícarskem a Kebabové s Holandskek — Komentátor (sobota 6. 7., 18:59)
Milá Kačko, zdravíme tě z Kutrovic. Dneska tady byla Fizi a odpoledne jsem se jeli s babičkou a Lukym vykoupat do Hořešovic. Moc jsi nám chyběla. Luky neměl koho zlobit. Tak cákal na mě. Měj se krásně a hodně pozdravů posílají — Mamka, Taťka a všichni z Kutrovic (sobota 6. 7., 18:26)
Ahoj z Luhacovic Anejo Panejo!!! — Eli + Oli (sobota 6. 7., 17:34)
Ahoj Tome. tak máte půlku tábora za sebou. Tak sebou musíte hodit aby jste všechny záhady stačili vyřešit. držím palce ať se to povede. Moc pozdravů a pus posílá — Babička z Vršovic (sobota 6. 7., 16:18)
Dej vědět, zda se těšíš plnému zdraví a zda je o Tebe postaráno. Přeci jen nezapomeň, že máš už svůj věk (ostatně jako každá bytost na této planetě má nějaký svůj věk). S láskou Tvůj věrný, oddaný, pokojný a starostlivý Opičák — vOPičák von vOPičín (sobota 6. 7., 15:19)
či poštovní dostavník nepřepadli bandité. Ni jedinou čumkartu či telegram jsem dosud neobdržel. Kéž se máš s ostatními dobře. Dává Ti služba v kuchyni najíst? — vOPičák von vOPičín (sobota 6. 7., 15:18)
Můžeš si dojít pro přídavek? Pomáhá ti Šmachulda přinést panapr, když Ti na kadiboudě dojde? Věnuje se Radovan krejčířskému řemeslu, když se Ti natrhnou nohavice? Vzala sis dostatečně teplého spodního prádla do chladných nocí? Nemám Ti nějaké zaslat? — vOPičák von vOPičín (sobota 6. 7., 15:17)
Májo, má milá! Již je to více než 365 dnů, co marně kontroluji schránku a čekám na listovní zásilku, kde bys zvěstovala o průběhu svého pobytu v klínu Matky přírody. Snad nesjel posel z cesty, poštovní holoubátko neulovil pytlák či — vOPičák von vOPičín (sobota 6. 7., 15:16)
Ahoj Jone, posílám Ti pozdrav z Prahy, pohoda vytáhnul jsem si na dvorek rádia, stříkám lak na Coronu a natírám vnitřek Floriphona. Hezky pátrej, lušti a puťákuj. — Táta (sobota 6. 7., 15:06)
Ahojky Janičko naše posíláme všichni pusinku ..i Mariánka tě zdraví dnes tu máme krásné počasí snad i u vás je krásně 🥰 papa maminka mám tě ráda — Jana Sopčaková (sobota 6. 7., 14:52)
Hedi, Sofi, Vojto a Ančí, a všichni ostatní táborníci, neupečte se dneska a užijte si další dobrodružství! — Kučerovic vopičáci (sobota 6. 7., 11:18)
Jone, tata Ti posílá pozdrav z kola, teď mám občerstvovací pauzu pod slunečníkem na břehu Vltavy v Klecanech. Je krásné teplíčko, přímo HOT. — Táta (sobota 6. 7., 10:53)
Ahoj Toniku CR7. Tak jsi na Euru skončil Francie - Portugalsko 1-0 po penalta'ch, Německo - Španělsko 1-2. Francie ještě nedala gól ze hry a je v semifinále. Měj se a zítra se zde ozvu. — Děda,Mates a Maverick Všetaty. (sobota 6. 7., 10:53)
W, MikI, dnes se chystám na zahradu, budu taky zkoumat. Brambory 🥔🥔. Všetatský děda mi řekl, jak na to. Snad tam taky nějakej artefakt bude. Zitra k obědu 🤣 — 😘😘😘 maminka (sobota 6. 7., 10:18)
Ahoj Vojto a Tondo, zdravíme žlutý a zelený tým (vlajka Litvy má k těmto barvám ještě červenou 🇱🇹). Užijte si celodenní výlety a pátrání. My jsme s tatínkem v Lotyšsku v hlavním městě Riga. Velkou pusu od Baltskeho moře 😘posílá — Máma a tata 🥰🥰🥰👋😊🏕️ (sobota 6. 7., 10:16)
Ahoj Sofi a Hedi, Amina, Alzička, Nessie, Ellie a Arýs se pěkně pobavili, pak zašli velcí povzbudit Romana na místní zápas ve fotbale 🫣🫡 sledujeme, jak se daří v knihovnách a zdravíme! — Mamka a utahaný vopičáci (sobota 6. 7., 7:40)
Ahoj Jonysku. Zdravim do knihovny pulmesicni princezny. Jak tak koukam, je v ni daleko vic zabavy nez v te moji prazske. ja jsem vcera v bazenu trenovala leklou rybu a v srpnu Ti ukazu, jak jsem se zlepsila. — Velikou slanou pusu posila mama (sobota 6. 7., 7:25)
V sobotu nechrastit sirkami, nedělat oheň, jinak Vás bude strašit mistr Jan — +++ (pátek 5. 7., 22:10)
Ahoj Vojto a Áňo! Doufám, že se vám první noc něco pěkného zdálo. Posíláme oběma velikou PUSU a podrbání. Těšíme se na zážitky z knihoven. — Míša a Štěpa (pátek 5. 7., 22:06)
Ahoj Jirko z Athénské knihovny! Zdravíme z chalupy. Bobeš byl včera na operaci ale už se uzdravuje. Na hlavě má trychtýř a vypadá jako chodící lampička. Užij si knihovnické pátrání! — Taťka + Mamka + Majda + Péťa (pátek 5. 7., 21:38)
Ahoj Toníku, dnes jsem chvíli koukala s dědou na fotbal. (Výsledky ti určitě napíše on). Ale víc jsem pozorovala ty dva zlobivce. To je ti občas sranda. No uvidíš pak sám. Teda jestli nebudeš zalezlý u PSP. Určitě budeš mít absťák,co? Pusu — Mamka (pátek 5. 7., 21:34)
Janičko moje zlata zdravíme tě z domova všichni tě pozdravuji máje tě rádi tvá maminka a spol 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍 — Jana Sopčaková (pátek 5. 7., 20:10)
Ahoj Juli a Ríšo, jsme na chatě a nechali jsme poprvé holky samotný doma přes noc. Dali jsme jim strašně moc sena a salátů a všechno to sežraly. Vyčistili jsme je a jsou spokojený. Určitě jim chybí to vaše mazlení. Posíláme moc pozdravů. — Máma, táta, Ema a přežraný holky (pátek 5. 7., 20:08)
Ahoj Kláro, aby ti to nebylo líto, zdravím tě také depeší. Doufám, že ti naší dva Andílci moc nezlobí. — T. (pátek 5. 7., 19:28)
Ahoj Áďo. Fíbambule dneska ráno potkala hned dva zajíce najednou, tak to vědělo celé sídliště. Ať se ti daří! — T. (pátek 5. 7., 19:25)
Ahoj Adame. Hlásím, že se ti vylíhl první Mecanorhina torquata ugadensis. Je to samička a má se k světu. — T. (pátek 5. 7., 19:09)
Ahoj Fildo brácho,moc se mi po tobě stýská a těším se na tebe, až se vrátíš tvůj starší (milovaný)bratr cs — Mates (pátek 5. 7., 17:42)
Ahoj Bri a Agi, zdravíme s Jarou a Jóžou z Ústí od babičky. Těšíme se na vyprávění a nadchazející dobrodružství na Funfarionu. Posíláme pusu — Blanka, Jára a Jóža (pátek 5. 7., 17:08)
Ahoj Jone, posílám Ti pozdrav z Prahy, pohoda vytáhnul jsem si na dvorek rádia, stříkám lak na Coronu a natírám vnitřek Floriphona. Hezky pátrej, lušti a puťákuj. — Táta (pátek 5. 7., 16:07)
Ahoj FILÍPKU, ahoj HONZÍKU. Právě jsme se vrátili z túry do Divoké Šárky. Příště, až tu budete tam půjdeme s vámi. Tak hodně trénujte chůzi. Už se na ten výlet těšíme. — Babička a děda z Hanspaulky. (pátek 5. 7., 14:44)
Ahoj Julinko a Ríšo, tak u mě byli rodiče na brigádě. Pečlivě mě celého omyli a tak jsem čistý a voňavý. Mám se dobře a těším se až budeme spolu ve Skocho a chytat ryby. — Děda Jarda (pátek 5. 7., 14:40)
Babička Helena posílá pozdrav také Áně Vojtovi Bilčíkovým, doufám, že už jste zapadl mezi ostatní táborníky a že se vám dobrodružství líbí! 💋💋 — Helena Špačková babička (pátek 5. 7., 13:29)
Haf haf haf haf. Vrrrr. Haf haf. Haaaaaf. — Mlask mlask. Coudy (pátek 5. 7., 12:34)
Ahoj Tome, táborová hra vypadá napínavě, tak se vám snad podaří vyluštit všechny hádanky a kódy :) držíme palce, pusu — máma, táta a Šíba (pátek 5. 7., 11:27)
Ahoj Bri a Agi, dneska jsme se přemístili do Chotěboře na tradiční festival. Vyzkoušíme nové deskovky a něco dovezeme. Vyjednejte hlavně jedno protekční místo v tom make-upovém kroužku pro tátu, už se na něj nedá koukat. — Pusu Bára, JR (pátek 5. 7., 11:27)
Áňo, máma s Eli, haf, jela do Luhačovic, haf. Já dneska pojedu s tátou na chatu, haf. Tam, haf, je to stejně nejleší!!! Včera jsme z chaty, haf, přijely s mámou. Byla tam taky Hailey, Stella, teta a strejda, haf. — Dášenka z Kobylis u Tochovic (pátek 5. 7., 9:57)
Ahoj Terko a Ájo, sleduji vás ve zprávách a držím palce. Nový make-up oddíl je pro vás jistě úžasná zpráva:-) Zdravím ze své klícky — Bambule (pátek 5. 7., 8:12)
Ahoj Jony! Koukám na zpravodajství a asi vám docela prší, tady hlásili včera(čtvrtek) bouřku, ale nebyla, za to má být ode dneška pěkné horko, až 37 stupňů, a jsou tu komáři.Poslala jsem včera on line pohled, tak snad dojde — Pusu máma (pátek 5. 7., 7:13)
Vojto,Tondo.Litvu máme za sebou, jedeme do Lotyšska! Sledujeme vaše dobrodružství, odhadujeme, v jakém jste rýmu a co jste zkoumali... Užívejte bezva tábor! — Táta a Máma (čtvrtek 4. 7., 23:11)
Pozdrav pro Martina ze Žalhostic, zítra vyrážíme taky na celodenní výlet. Počasí se mà umoudřit a udělat zas léto, Měj se fain a užívej to bezva dobrodružství. M+T — Jakešovi (čtvrtek 4. 7., 20:52)
Ahoj Johny, Jášo a Týnko. Užijte si pobytu v táboře a nezlobte se na mě za ty dopisy. — Babi Jitka (čtvrtek 4. 7., 18:49)
Ahoj Tondo, ty jsi tu teplotu vody měřil na vlastní kůži? Dnes jsem prohledávala schránky a nic. Za mých tábornických dob před mnoha a mnoha lety se vyzývalo: piš, piš, piš, nebo tě sní myš. Trapný co? Tak piš :-) — Mamka (čtvrtek 4. 7., 18:46)
Halooo Sofi a Hedi, Arýsek dneska dostal pigáro a nemluvil se mnou, protože za to můžu. Pak jsem ho ale přemluvila a on se uráčil sníst dobrůtky. Moc moc vás zdravíme, zítra frčíme za Ilonou a holkama na Vysočinu. — Mamka a dva vopičáci (čtvrtek 4. 7., 18:42)
Miki, Vendulko, koukám na fotky a vy jste byli v Bystřici? To je vtipný, když jste letos poprvé bez lázní, že jste dali alespoň náš tradiční výlet 😉 Letos zase bádáte, Miki klasicky v potoce, ale W není na žádný fotce. Jsi tam vůbec? Halooo 🧐 — 😘😘😘 maminka (čtvrtek 4. 7., 18:39)
Ahoj Tome. Vy se tedy nenudíte. nejdřív večerní hra a pak celodenní výlet na farmu. Pozdravuje tě Ondra s Anežkou a domluvili jsme se že po dlouhé době vyrazíme opět do kina. Dávají Já Padouch4 a v hlavě 2. Tak si to tam užívej, zdraví tě moc — Babička z Vršovic (čtvrtek 4. 7., 18:27)
Ahoj Baruško a Vojto. Zdraví vás zvířena ze Slivence. Mějte se krásně. Pa Mama — Smolíci (čtvrtek 4. 7., 17:42)
Ahoj Terezko a Alenko. Terezko, taky tak hezky loupáš brambory jako Alenka. Zdraví — Babča a dědouš (čtvrtek 4. 7., 16:02)
Ahoj Marty, vyrazim do Gdansku. Koukám na fotky, ale nějak se schovavas-:) zdravim do tábora, vypadá to skvěle. — máma (čtvrtek 4. 7., 13:57)
Ahoj Kačko, bedlivě sleduji váš program a prohlížím fotky. Ta lukostřelba je fakt dobrá. I jsem tě viděla na fotce. O víkendu za námi do Kutrovic přijede Luky. Napíšeme ti společně. Užívej krásné dny. — Mamka, Taťka a všichni z Kutrovic (čtvrtek 4. 7., 13:04)
Ahoj Tondo, tak dnes na výlet vy, zítra (v pátek) jedu na výlet zase já. Se Zrzkou se pojedeme podívat na Slet Sokolů do Edenu. Dnes večer vezu Lili do Nedomic, tak jsem zvědavá jak si tam s ní poradí, ale moc se na ni těší. — Mamka (čtvrtek 4. 7., 12:18)
Ahoj Terezko a Ájo. Jsem zvědavá, do jakých oddílu jste se tentokrát dostaly. Moc na Vás myslíme a čekáme na nějaký dopis. 😂 snad dojde tentokrat i od Áji. :-) — Pusu máma, táta, Coudy a trojbradka. (čtvrtek 4. 7., 11:16)
Nazdar Toníku a Vojtíku, zdravíme z Košťálova v plné sestavě babi, Flíček, Kiky, Viky. Máte to tam úžasné. Poznávejte, užívejte, bavte se, ať máte co vyprávět. Pá a pusu. — Košťálovští (čtvrtek 4. 7., 10:20)
Ahoj Agi a Britko, včera jsme zorganizovali záchrannou akci nahoře v ulici u parku. Zamotal se tam rorýsek do vlasců a zůstal viset kousek pod střechou paneláku. Teď už zase létá, možná se poletí podívat i k vám do knihovny! — Bára, JR, Yoda (čtvrtek 4. 7., 9:13)
Zdravíme Agi a Bri a těšíme se na ně. — Babi a děda Rýdlovi (čtvrtek 4. 7., 9:03)
Ahoj FILIPKU a HONZÍKU, doufám ze si užíváte taborovou hru a ze vám neprší do stanu?! :-) My se mame dobre a čekáme az se objeví ve schránce pohled od vas!! ;-) — Tata a mama (čtvrtek 4. 7., 7:52)
Ahoj Juli a Ríšo, do neděle jsme mimo domov a moc se těšíme, že až přejeme budeme mít ve schránce od vás dopis. Ze zpravodajství a fotek vidíme, ze se táborová hra rozjela a snad si vedete dobře. Pozdravuje vás děda Jarda. Posíláme moc pozdravů. — Máma, táta, Ema a holky (čtvrtek 4. 7., 7:33)
Ahoj Fildo, Mates i Julie tě postrádají - M.prý nemá koho trápit a J. s kým si hrát😂. Doufám, že už ti dorazil od nás nějaký pohled. My ten tvůj od tebe dostali, akorát nevíme, jestli jsme správně vyluštili hádanku. Měj se krásně - mamka — Jitka Hlubučková (čtvrtek 4. 7., 7:13)
Ahoj Agi a Brí, dojely jste dobře ? Tady občas prší a je chladněji. Mám na lodžii muškáty a nové kaktusky. Až se vrátíte, asi pokvetou. Těším se a sleduji zprávy z tábora. Ozvu se zase.Pusy. — babi Věra (středa 3. 7., 21:36)
Ahoj Jony, zdravim z Peloponesu, prileteli jsme.akprat na veceri, ale pak.jsme sli pozdravit more. Byly dost velke vlny. Rano neco vyfotim a pokusim se poslat pohled moc se tesim na Kocicku — slanou pusu mama (středa 3. 7., 21:27)
Ahoj Adámku, tvoje hejno se opět rozrostlo o nová mikrorybátka. Zdraví agamky, chamíci a všichni ostatní. — máma, táta, Fibuška (středa 3. 7., 20:50)
Ahoj Adélko, tak si představ, že je dnes středa, a tvůj budík konečně nezvonil... zdraví všichni rezaví i nerezaví — máma, táta, Fibuška (středa 3. 7., 20:46)
Ahoj Tome, dnes mě moc potěšil dopis od Tebe. Děkuju! Jestli posílala i Adélka, snad dorazí později. A jestli ne - nevadí. Doufám, že ani moje dopisy se letos neztratí. Moc zdravím Tebe i Adélku, Fildu, Janu a mějte se tam všichni krásně a pohodově! — máma (středa 3. 7., 20:35)
Ahoj Brigito, doufám, že už je z tebe knihovnice! Pěkně si čti a sepisuj deník, ať se můžeme taky pobavit vaším dobrodružstvím. Pozdravuj ségru a knihám zdar! — Jiří Rýdl (středa 3. 7., 19:32)
Eliško doufam že se tam pořádně učíš, aspoň 5 příkladů denně. — Pusteč (středa 3. 7., 14:53)
A ještě dodatek, trolejbus vyfoceny i nafilmovany zvuk motoru. — Pusu mama (středa 3. 7., 13:32)
Auo Jonášku, zdravím z letiště, máme zatím nahlášené 2 hodiny zpoždění, letadlo v době odletu ještě ani nepřiletělo.tak snad právě ted jelo po ranveji., tj. hodinu po planovanem odletu přiletělo. — pusu mama cekajici (středa 3. 7., 13:31)
Auo Jonášku, zdravím ze letiště, máme zatím nahlášené 2 hodiny zpoždění, letadlo v plánované době odletu ještě ani nepřiletělo.tak snad právě ted jelo po ranveji., tj. hodinu po planovanem odletu přiletělo. — pusu mama cekajici (středa 3. 7., 13:29)
Ahoj Hedi a Sofi, tak nějak proplouváme dny v práci a Arýsek nám s tim zručně pomáhá. Včera přenesl vyprané ponožky...kam patří a taky pomohl s ubrouskem. Koukám, že u vás v knihovně se možná taky stavil... Mějte se krásně! — Mamka a dva vopičáci (středa 3. 7., 12:59)
Ahoj Tondo, doufám, že děda Maverickovi ty pantofle zakáže, jinak budeme bez bot. Ale to je ti asi jedno, na fotkách jsi jen v ponožkách. Taky dedukuji, že jsi v oddíle s Tondou. To by bylo poprvé, kdy jsi v oddíle s někým z té vaší partičky. — Mamka (středa 3. 7., 12:43)
Ahoj Toniku CR7. Rakousko - Turecko 1-2, Rumunsko - Nizozemsko 0-3. Maverick zlobí kouše pantofle a pořád se s Matesem o něco přetahují. — Děda,Mates a Maverick Všetaty. (středa 3. 7., 11:42)
Ahoj Lojzo, posilam pozdrav z prace. Prave nam vsem navysili plat, tak asi pujdeme do stavky. Takove vydirani se uz fakt neda vydrzet. No posud sam - vsechny garaze nam praskaji ve svech a porsaky prepadavaji pres plot na ulicu. — tata (středa 3. 7., 11:01)
Ahoj Bri a Agi, včera jsme s Mínou byly pilné a uvařily 4 litry jahodového džemu, snad tu zimu přežijeme. Yodovi jsme ostříhali chlupy kolem očí a tlamu, ale stálo to hodně úplatků a stejně se naštval. Pusu — Bára, JR, Yodas (středa 3. 7., 10:45)
Ahoj Toníku a Vojtíku,moc vás zdravím zatím ještě z Prahy.Podle fotografií vidím, že se určitě nenudíte a to je moc fajn.Užijte si všechna táborová dobrodružství a těším se, že mi o všem povyprávíte.Mějte se moc hezky!! — teta Cibochová (středa 3. 7., 7:37)
Ahoj Tondo, zdravím z Prahy, posílám pusu a také pozdravy od Jany Nováková. Dnes se přesouval tvůj psací stůl ven z pokoje. Těch pokladů co se objevilo. Kousky Lega, ztracená bačkora, co už jsme druhou vyhodili, bezdrátová sluchátka.... — Mamka (úterý 2. 7., 22:43)
Ahoj Jonasku, mela bych pakovat a vubec se mi nechce, tak jsem Ti prave odeslala elektronickou pohlednici. Sleduju pravidelne taborove zpravodajství a hledam Te na fotkach. Doufam, ze moc nemoknete a ze jste s Tomem uz rozjeli poseroutkovske karty — pusu Dadanek (úterý 2. 7., 19:43)
Ahoj Kačko, posíláme pozdravy z Prahy. Dneska ráno jsem ti poslala zapomenutou kartu s úkoly. Doufám, že ti brzy dojde. O víkendu se s taťkou chystáme podívat na včelky, zda by se ještě nedalo něco vytočit. Měj se krásně. — Mamka a taťka Valentovi (úterý 2. 7., 19:17)
Mikísku, Vendulko, zdravím z Prahy. Nic se tu neděje, není o čem psát, tak posílám zprávu jen o tom, že na vás moc myslím — Pusu maminka (úterý 2. 7., 18:59)
Ahoj Vojto a Tondo, koukáme na vaše povedené vodní hrátky a míříme přes Polsko k Pobaltí. Včera jsme byli v Brně, vytáhli jsme babičku a dědu na zebirka. Mějte se krásně — Máma a tata (úterý 2. 7., 17:46)
Ahoj Tome. Jsem zvědavá v které knihovně jsi. Všechno si to pamatuj až se vrátíš tak mi budeš vyprávět. Moc tě zdravím a přeju hodně zdaru. — Babička z Vršovic (úterý 2. 7., 17:30)
Ahoj Toniku CR7. Francie - Belgie 1-0, Portugalsko - Slovinsko 1-0 po penalta'ch .Jak se daří? Já koukám na Tur de France. — Děda,Mates a Meverik Všetaty (úterý 2. 7., 15:03)
Ahoj Rosťo, zase máte úžasně vymyšlenou zábavu a ještě se k tomu budete vzdělávat! Moc se mi líbí vodní skluzavka. Děda právě také štípá dříví, tak zdraví a přejeme hodně legrace zážitků s nejen s kamarády, ale i s knihama. — Babička z Třebaně (úterý 2. 7., 11:07)
Ahoj Jony, uz jsem zpatky v Praze, Maja u dedy. Jedu se podivat do te moji soucasne knihovny, kolik se nam ztratilo artefaktu. Malo deste, hodne legrace preje a velikou pusu posila — mama (úterý 2. 7., 8:26)
Ahoj Jůli a Ríšo Myslíme.na Vás jak se Vám daří v táborové hře a jak to R zvládá s palcem. Tady je všechno OK holky baští jak o závod. Dnes pojedeme do Břízky a tak jim udělám letní bydlení. Ríšo možná vyměníme permice za 113/15… - až do května — Máma táta a zbytek (úterý 2. 7., 7:41)
Posílám další informace do sportovního archivu pro budoucí generace Maďaři byli minutku od postupu ale nakonec po prodlouženi drandí domu Španělsko přefrčelo přes Gruzii, Belgie pomohla Francii vlastňákem a Portugalci postupuje po penaltách — Komentátor (úterý 2. 7., 7:06)
Ahoj z Prahy do knihovny Martinovi 😁měj se moc ráno a užij si hezky každý den M+T — Jakešovi (úterý 2. 7., 7:01)
Zdravíme knihovnice. Ájo, jestlipak už jsi vrátila noty do knihovny a Terko, ty tvoje kresby v Centrální knihovně taky chybí. — Babča a dědouš (úterý 2. 7., 6:48)
Ahoj Tondo, dneska jsem ještě byla doma uklízet, trochu zítra a rekonstrukce může začít. Jsem zvědavá s kým budeš v knihovně a hlavně v jaké. — Msmka (pondělí 1. 7., 22:57)
Halóhaló, Sofi a Hedi, zdravím z knihovny Kerhartice (bezvýznamná knihovna) leč mám tu artefakt - knihu Chyť mě, jestli to dokážeš! Nechybí v Centrální knihovně? — H. Špačková, babička (pondělí 1. 7., 22:27)
Ahoj Anež, doufám že se Ti na táboře líbí. Buď hodná a nezlob. (Hlavně je nedávejte spolu do stanu.#olinka) Užijte si hezky tábor. Jo a pro všechny: PROHRÁLA JSEM HRU- jujky. Tak se mějte hezky a ahooj!! :))) — Pac a pusu, tvoje malá a hodná sestřička Eliška (pondělí 1. 7., 21:14)
Ahoj Justý,Jášo a Joši. Pozor na Pandořinu skříňku. Doufám, že jste ve svých vysněných knihovnách. Klouzačka vypadala báječně a zmrzlina ještě lépe. Těším se na další fotky. Pěkně si to užívejte — Pusu mamča a taťulda + mazlíci (pondělí 1. 7., 18:59)
Zdravím do hlavní knihovny a posílám vzkaz od Fíby pro Adélu a Adama - ať se Vám vám vše daří a přivezte něco pro mě, třeba kočku nebo pomeranč :-) — Táta (pondělí 1. 7., 17:10)
ČP nemá naší velkou důvěru, proto první pozdrav pro knihovníka Vojtu Ž. posíláme táborovou poštou. Měj se fajn, mamka a Vašu — Slivenec Fe (pondělí 1. 7., 15:25)
Ahoj Jony, hlásím, že lampičky ve Zruči svítěj. Jsem zvědavá, kam Tě knihovník umístil, Egypt? Je fajn, že jsem Tě našla na fotkách. Fanda Tě pozdravuje a těší se, až přijedeš, nemá s kým probírat vlaky. pusu — Dadan, děda, Májáček (pondělí 1. 7., 11:55)
Ahoj Toniku CR7. Anglie- Slovensko 2-1, Španělsko - Gruzie 4-1. Mevrik už vyhrabal čtyři díry. Budeš mít co zahrabávat. — Děda,Mates a Mevrik Všetaty (pondělí 1. 7., 10:37)
Ahoj Ájo a Terko, je nám jasné kdo ty artefakty vzal, tak je koukejte vrátit ... hlavně nenápadně :-) Jsme zvědaví do jaké knihovny Alfons přenesl. Zdravíme na magický tábor — Táta, Máma a pár zvířátek :-) (pondělí 1. 7., 10:17)
Ahoj Tondo a Vojto, zdravíme stazisty v Centrální knihovně, včera jsme odvezli Kiki a Viky do Kostalova a Lindusku 70 km od vás a teď jsme konečně v Brně. Užívejte tabor — Máma, táta, Fuxik, děda a babi (pondělí 1. 7., 9:25)
Ahoj Sofi a Hedi, levandulová farma byla pěkná, jen chrt se nudil a zíval. Dobrý je, že ani jeden z nás se nepřehřál a fungujeme vesele dál. Nedělní Warzona jede jako vždycky, jen je krapet hlasitější, když tu nejste :D Moc vás obě zdravíme! — Mamka (pondělí 1. 7., 8:30)
Dobré ránko po dešti do knihovny - zdravíme všechny stážisty, hlavně Rosťu a přejeme hodně zdaru na školeních správného knihovníka, užijte si to! — zdraví mamka s taťkou i Radim z výcviku na Šumavě (pondělí 1. 7., 8:24)
Ahoj Marti, adresa na tábor Tamči a Olči je: Tábor 4. oddílu, Pošta Vítkov 1, Pivovarská 325, 749 01. Měj se krásně, zdravím a posílám pusu, máma. — máma (pondělí 1. 7., 8:03)
Ahoj Tome, neděle s vodní skluzavkou a zmrzlinou byla určitě fajn, i když pak pršelo. Držíme palce v táborové hře a těšíme se, jak dopadne rozdělení do týmů ;) — máma, táta a Šíba (pondělí 1. 7., 0:43)
Ahoj Vendulko a Miki, dnes ráno velké překvápko. Píďa má asi 30 sourozenců, vylíhli se dneska. Ten Martin je šílenec, každý měsíc 100 vajec. Jestli mi to zase uteče z akvárka, to potěš vidle. Pozdravujte kolegy knihovníky a zbytek kámošů od Lišky — Pusinku maminka (neděle 30. 6., 22:13)
Ahoj Terezko a Ájo. Užijte si dobrodružství v knihovně. Snad Vám nebudou chybět kartičky do knihovny. Ty jste nechaly doma. ;-) — Pusu máma, táta, Coudy a trojbradka. (neděle 30. 6., 21:52)
Přejeme přiměřeně sluníčka a žádný déšť. Úspěch v celotáborové hře a krásné zážitky. Užij si to. — Všichni z Kutrovic (neděle 30. 6., 21:21)
Ahoj Sirko! Zdravíme tě z chalupy! Dle vodních radovánek si to tam velmi užíváte - jen tak dál! Měj se! — Taťka s Mamkou (neděle 30. 6., 19:52)
Ahoj Marti, zjistili jsme že plavky zůstaly v autě, ale ty si určitě poradíš. Vzpomeň si Kotydže a jeho dovolenou. Pa. — Máma a Bohouš (neděle 30. 6., 19:00)
Ahoj kočičko, Bonzákovi se po tobě stýská. — M&P (neděle 30. 6., 18:57)
Ahoj Tome. Tak jste v pořádku dorazili a od zítřka už nemají být takový vedra, tak to bude fajn a při hře se ti nezavaří mozek. Užívej si to a opatruj se. — Babička z Vršovic (neděle 30. 6., 17:54)
Ahoj Toníku, jsem zvědavá, jestli se děda do konce tábora naučí napsat správně Maverick. Zdravím celou partičku od Berušek, užijte si léto v Centrální knihovně. Snad má i centrální klimatizaci. — Mamka (neděle 30. 6., 14:06)
Ahoj Ríšo a Julinko, tak jsem u vás v Břizce na obědě a pochutnal jsem si na krevetach. Nechal jsem vám tady pozdrav za hezké vysvědčení. Jste šikulky a mam z vás velkou radost. Užívejte si tábora a už se na vás těší bazén ve Skochovicích. — Děda Jarda (neděle 30. 6., 13:16)
Tondo a Vojto, zdravíme do centrální knihovny. Máte super hlavního knihovníka, stylová vestička se žlutým motýlkem nás uchvátila- tak doufáme, že i vás to vtáhlo do hry!U nás se ještě hekticky balíme, ale vy už si užívejte prázdnin ... — máta + táta + Linda + kočky (neděle 30. 6., 10:32)
Hedi a Sofi, máme tu obstojný pařák. Vyrážíme za levandulí na farmu. Arýsek je pořád 2D. Zdraví vás Eva. — My dva a 2D chrt (neděle 30. 6., 10:30)
Nemecko - Dansko: 2:0, Italie - Svycarsko: 0:2 — tata (neděle 30. 6., 10:09)
Ahoj Julinko a Ríšo cestu máte za sebou a už se můžete ponořit do táborového dobrodružství. Myslíme na R snad je OK. Už se těšíme na zprávy od Vás. pište pište — Máma táta Ema a holky (neděle 30. 6., 9:59)
Ahoj Toniku CR7. Jak se máš? Asi ti je teplo. Nevím jestli víš jak hráli fotbal tak ti pro jistotu budu psát výsledky. Itálie - Švýcarsko 0-2, Německo - Dánsko 2-0. Měj se a zítra se ozvu. — Děda Všetaty Mates a Meverlik (neděle 30. 6., 9:53)
Ahoj FILIPKU a HONZÍKU! Tak cestu jste zvládli a teď uz si to tam užívejte, budeme tu na vas myslet!! :-) — Tata a mama (neděle 30. 6., 9:47)
Do archivu pro milovníky sportovních výsledků špageti jedo domů a domácí pokračují oba zápasy po výsledku 2:0 — Komentátor (neděle 30. 6., 9:46)
Kamión s paprikou za milión tradicně vyráží do tábora v Meziboří a je jediná naděje, ze pionýři nebudou mit kurděje — Tata (neděle 30. 6., 9:15)
Ahoj Jony, jak je mezi knihovníky? Musíš si připadat jako doma. Chystáme se na neděli do Zruče. Přejeme počasí tak akorát, odpočiň si od pravěkých rodičů — Ratli, táta, Májinka (neděle 30. 6., 9:10)
Zdravíme Víťana, Emču a Vikču, hezky si užijte tábor. Ať vám svítí sluníčko tak akorát, nekoušou vás komáři, klíšťata a jiná divoká zvěř. Táborová hra vypadá velmi zajímavě, tak ať se vám daří. — Hedvika, Vítek, Lucka, Julča, děda, babi a Haryk (neděle 30. 6., 9:03)