⬅️ Zpět na táborové zpravodajství


Děkujeme za všechny zaslané zprávy! Poslední várku zpráv jsme již vyvěsili, takže další nelze posílat.
Zobrazit dříve doručené zprávy 193
Zdravíme Hedviku a Sofii, už se na vás moc těšíme a na příjezd nachystáme nějakou parádní mňamku. Teď jsme si dva dny za sebou dělali luxusní citrónové špagety, to byste se oblizovaly. Arísek pořád zlobí a střídavě spí na obou postelích. — máma a Ondra a Arísek (čtvrtek 13. 7., 19:53)
Ahoj Tomi a Adi, už se na vás moc těšíme! Mějte se moc hezky, užijte si poslední chvíle tábora a hlavně se cestou domů neupečte. Posíláme pusu. — máma + táta + Kuba (čtvrtek 13. 7., 19:30)
Ahoj Vojto B.! Zdravíme z první letošní koupačky. Queeny se naučila plavat, můžete si pak dát závody. Užij si poslední táborové dny! — Saša + Zuzka + Queeny (čtvrtek 13. 7., 19:09)
Ahoj Tondo a Vojto, posíláme poslední zprávu do Zátiší bikini. Užijte si závěrečný táborák. My jsme na cestě do Brna, v sobotu vás vyzvedne táta. Moc se na vás těšíme. — Máma Jana a táta Tony (čtvrtek 13. 7., 18:54)
Zdravíme Adélku, Adámka a Kláru. Výkopové práce kolem baráku stále pokračují, takže vaší další olympijskou disciplínou bude přeskok přes výkop s batohem. Fibušce chybí hlavní drbači a mazliči a netrpělivě vás vyhlíží. A my už se na vás taky těšíme. — máma, táta, Fiby a ostatní havěť (čtvrtek 13. 7., 18:52)
Ahoj Ronaldo. Dnes nám přišel dopis, děkujeme. Daří se nám dobře, bazén má třicet stupňů a čeká na tebe. Mates je ostříhaný a vypadá jako uličník. Měj se fajn, teď bude teplo tak hodně pij. Pozdravuje babička a Mates. Zavolej až přijedeš. — Děda Všetaty (čtvrtek 13. 7., 18:38)
Ahoj Tome, snad jsi neměl po dlouhém puťáku moc puchejřů :) přejeme krásný poslední den tábora a těšíme se na tebe v sobotu, kdy má být bohužel nejtepleji... — máma, táta a Šíba (čtvrtek 13. 7., 17:48)
Ahoj Toníku, sedím v autě na D1a posílám poslední virtuální pozdrav a pusu. Užij si závěrečný táborák a dobře dojeďte. — Mamka (čtvrtek 13. 7., 17:16)
Ahoj Ájo a Terko, děkujeme za krásné dopisy, ohromně nás pobavili :-) Už začínáme vyhlížet váš vlak, moc se na vás těšíme. — Máma a táta (čtvrtek 13. 7., 16:52)
Pro Vojtu Bilčíka: Ahoj Vojto, díky za pohled, je úžasný! Užij si moc poslední táborové chvíle a kdyby byla krupicová kaše, tak si dej i za nás! ;0) Měj se kouzelně ve dne i pod hvězdami! Těšíme se na velká dobrodružná vyprávění !!! — Saša a Vláďa (čtvrtek 13. 7., 16:00)
Ahoj Juli a Ríšo, dnes jsme dostali pohled a dopis. Balík už vám nestihneme poslat, ale určitě nějaký dobrůtky koupim, aby jste si v sobotu mohli něco dát. Taky na vás bude čekat gulášek. Moc se na vás těšíme. — Máma, táta a dog (čtvrtek 13. 7., 15:45)
Ahoj Hedi a Sofi, dorazilo psaní od vás :) děkujeme. K příjezdové večeři uděláme nějakou obří ňaminu :) jinak je to tu furt stejný 2D chrt, vedro, práce :) mějte se krásně a už už už se na vás těšíme. — My tři :* (čtvrtek 13. 7., 15:12)
Ahoj Sofi, Hedi, Vojto, mávám z Kerhulí! Dneska přišel dopis od Sofi a moc mě potěšil! Díky! Užijte bojovku a pak hurá za dalším dobrodružstvím prázdnin. Těším se na to naše společné na Šumavě. Pusy posílá babička Helena — Helena Špačková, babička (čtvrtek 13. 7., 15:11)
Ahoj Mikulášku, poslední dopis odešl, poslední zprávička je tahle. V sobotu si tě vyzvednu a budete mi muset asi na fesťáčku pomáhat. Ale pak tě čeká hotelová postýlka, teplá sprcha a spousta jídla. Už se na tebe moc těším — pusu maminka (čtvrtek 13. 7., 14:37)
Ahoj Terezko a Alenko. Včera jsme i s tátou v 6aj kuli plány, co dělat poslední týden prázdnin na Hanspaulce. Už se na vás těšíme babí a děda. — děda a babí (čtvrtek 13. 7., 13:57)
Ahoj Jony, posílám poslední zprávičku a těším se na Tebe. — máma (čtvrtek 13. 7., 13:05)
Ahoj Justý,Jášo a Jony posíláme poslední pozdrav z horké Prahy. Užíjte si poslední dny na táboře. — Pusu mamča,taťka,Berry,Bertík a Bibi (čtvrtek 13. 7., 12:29)
Ahoj Toníku, nezapomeň mi hned po příjezdu zavolat, jsem moc zvědavá jak jsi se měl. V sobotu tě u vlaku yyzvedává jen tatínek, tak si hezky zabal a pak zkontroluj, jestli jste si vyzvedli všechno. A hlavně nikde, prosím, nezapomeň ty sandále. Pusu — Mamka (čtvrtek 13. 7., 8:37)
Ahoj Tome. Přeji hodně zdaru při mbalení a moc se na tebe v sobotu těším. — babička z Vršovic (čtvrtek 13. 7., 7:27)
Ahoj Tondo a Vojto, s tatínkem jsme se z Maďarska z krásné ferraty v lomu přesunuli na skok do Uzgorodu(zkuste zjistit, v jaké zemi leží) a teď jedeme přes celé Slovensko domu(kolem reky Váh, tady bude Tonik s vodakama) Těšíme se na vas🥰 — Máma Jana a táta Tony (čtvrtek 13. 7., 7:04)
Toníku a Vojtík, zdravíme z hranic SK/CZ. Zítra poslední výšlap na kopec a hurá do Brna. V sobotu ráno vás vyzvedávám na táboře, mějte zabalené zvlášť věci na vyprání, ty pošleme mamce do Prahy, zbytek berem rovnou do Dobronic. Užívejte poslední dny! — Táta (středa 12. 7., 23:26)
Ahoj Páťo a Elinko,ještě chci poděkovat za tenhle super tábor,bylo to úžasné,měli jste všichni super program,zábavu,výlety,plno nových poznatků.Budete mít krásné vzpomínky na celý život.Zdravím vedoucí,praktikanty,instruktory atd.,díky za vše! — Táta (středa 12. 7., 22:40)
Ahoj Páťo a Elinko!Tak zlatíčka moje,za chvíli už pojedete domů,tak si pak pořádně zabalte,nic tam nezapomeňte,spacák,karimatky,boty,ešusy,oblečení.Nemusíte to mít super složený,hlavně to přivezte.Tak si to tam ještě pořádně užijte v přírodě! — Táta a Kvík a Ňufík a Veverý (středa 12. 7., 21:32)
Ahoj Toníku, tak zase prázdná schránka 😘. Sluníčko moje, jsem ráda, že si tam užíváš tak, že nemáš čas psát. Dnes jsem ti poslala poslední pohled, se žlutým BMW, snad ho stihneš dostat. Ještě virtuální pusu z Prahy. — Mamka (středa 12. 7., 21:27)
Ahoj Julinko a Ríšo, Podle fotek vypadá že jste zvládli puťák a že se máte dobře. Ještě vám zbývají 3 noci a pak se těšíme že nám budete vyprávět zážitky. Jinak masožravá Srbíků krásně rozkvetly. Moc na Vás myslíme! — Máma táta a dog (středa 12. 7., 20:19)
Ahoj Jonáši, pohled pořád nikde žádný, my jich poslali už aspoň 10! S neradostným překvapením jsem si všimla, že ses z puťáku vrátil do tábora s malýma. Co se děje? Zbývá posledních pár dní, tak doufám, že si je užiješ! — máma, táta (středa 12. 7., 19:10)
Hey Oskar, I saw the photos and looks like you’re having an awesome time! I bet you won’t want to come home!! ;) not long now, we can’t wait to see you and Jenny will go absolutely mental when she sees you again. Be ready! — Daddy (středa 12. 7., 17:30)
HONZÍKU a FILÍPKU už se moc těšíme až nám budete vyprávět o všech podmořských dobrodružstvích, která jste zažili!! PS: Kočanda vás po příjezdu možná ani neklobne, když jí strčíte prstík do klece ;) — Máma a Táta (středa 12. 7., 17:01)
Pro Adélu a Adama: Vidím, že puťák vás bavil, alespoň podle fotek :-). můžeme si nějaký dát ještě u nás, až se vrátite. Ať vám vše dobře dopadne! Těšíme se na Vás. — Táta (středa 12. 7., 14:27)
Ahoj Honzíku, ahoj Filípku. Tábor brzy konči, bylo krásné počasí, prožili jste ho hodně v přírodě a večer vám ve stanu nebyla zima. V sobotu se vrátíte domů a hned v pondělí "hurá" na prázdniny k nám Na Hanspaulku. Těší se na vás babička a děda. — Jírovi. (středa 12. 7., 12:59)
Ahoj Mikulášku. Včera přišel. Tedy hned 2. ✉️✉️. To jsem měla radost. Ted už budu vyhlížet jen tebe 🧐🔭 Snad budeš víc vyprávět, než jsi psal a nechytíš do ruky hned 📱, 💻, 🎮. Nejvíc se na tebe těší určitě Vendulka ❤️ — Pozdravuj kluky, pusu máma (středa 12. 7., 11:41)
Ahoj Oskárku, jak se ti líbí na táboře? Myslíš, že bych to zvládnul příští rok? Máte moc hezký fotky. Už se těším, až přijedeš. Mně se teď líbí v Polsku, ale Tobík mě hrozně otravuje. Měj se tam hezky a ahoj — Filípek (středa 12. 7., 10:40)
Ahoj Oski, jak se máš, my jsme s Filípkem v Polsku a je to tu super. Byl jsem už několikrát v potní chýši a hodně se mi to líbilo🔥Byl jsem celej zpocenej. Skáčeme tu hodně na trampošce. Těším se, až se uvidíme, mám pro tebe dáreček, měj se tam hezky — Tobík (středa 12. 7., 10:33)
ahoj Rostíku, koukali jsme, že puťák proběhl výborně, počasí máte taky bezva, tak jsme napnutí, jak to dobrodružství v zátiší Bikin dopadne:-) mějte se moc prima, zdraví — mamka, taťka a Radim (středa 12. 7., 10:28)
Sofi, Hedi, Vojto, závidíme vám stín lesa. Tady je vedroooooo. Arýse by ven nevyhnal :) mějte se krásně. Zdravíme z Pařáku Pražského — Tři škvarky Žižkovské (středa 12. 7., 10:24)
Ahoj Miničísťo, babička Jaruska děkuje za krásný dopis, uz se to krátí, užij si zbytek tábora, těšíme se na tebe, Tonda si užívá jedinacka-:) — Makina, Tony, Bohous. (středa 12. 7., 10:10)
Ahoj borci Toníčku a Vojtíšku🤗, zasíláme moc pozdravů z Řecka. Doufáme, že se máte moc hezky a těšíme se, až vás zase uvidíme. Mějte se krásně a užívejte si dobrodružství⚽️! — Teta Marcela a zbytek z Brna (středa 12. 7., 8:14)
Ahoj Martine, dneska v Praze sprchlo a je trochu chladnější počasí. Doufám, že to fouko i k vám. Měj se fain a užívej si podmořského světa. T+M — Jakešovi (středa 12. 7., 7:50)
Ahoj Vojtisku a Tonicku, koukali jsme na fotky z putaku, chapadla se chladí ve vodě, Vojta jde s pejskem a mořskou kvocnou. Tata chvali Tonika, že stále celý tábor drží jedno tričko. Posíláme pusu ze Slovenska, jedeme do hor — Máma Jana a táta Tony (středa 12. 7., 7:43)
Ahoj Tome, těšíme se na vyprávění o puťáku. Poslali jsme poslední pohled, snad ještě dojde. — máma, táta a Šíba (středa 12. 7., 3:16)
Ahoj Jony, koukali jsme, jak vám to, mořským kvočnám slušelo na Sochorské skále. Doufám, že se Ti puťák líbil,už se na těšíme na vyprávění. Pac a pusu — máma, táta, toho času oba pražští (úterý 11. 7., 23:31)
Vtip pro všechny táborníky: „Je to jezero hluboké?” „Vůbec ne, vždyť vidíte, že lidem koukají hlavy ven...” — Míša (úterý 11. 7., 22:19)
Ahoj Vojtíne! Všude na fotkách vypadáš nadšeně. To je skvělý! Nemůžete příště udělat tým pro rodiče? Já chci taky na takový tábor. Už se na tebe moc těšíme. Ančině se moc stýská. Posíláme pusu a drbeme za uchem! — M+Š+A (úterý 11. 7., 22:12)
Posílám pozdravy vsem v Zátiší bikin. Jak dopadl puťák, určitě ho všichni zvládli...i Patrik a Eliška. Já jsem táááák zvědavá na vaše vyprávění. Mějte se krásně...babi Jitka — Špaková Jitka (úterý 11. 7., 22:07)
Ahoj Tome. Tak jste zdárně absolvovali puťák a teď už míříte do finále. To máš asi zážitků. Tak si to tam ještě užij. — babička Zojenka (úterý 11. 7., 21:40)
Brigitko, doufám, že si se v pořádku vrátila do tábora po náročném puťáku a teď odpočíváš! A při nějaké té polední pauze bys mohla babičkám ještě napsat nějaké pohledy, i kdybychom jim to měli předat v Praze, ať ví, že na ně myslíš! Pusinky :+ — J.R., B.R., Mína a Baby Yoda (úterý 11. 7., 21:04)
Ahoj Rosťo, jak se daří u kyblíku chaluh? V kuchyni si vymýšlíte samé dobroty, vypadá to vše báječně a jsme zvědaví jak jste zvládli puťák, asi je u vás také horko jako u nás. Určitě jste se někde mohli osvěžit ve vodě. Maruška byla také na puťáku. — Zdraví babi a děda z Třebaně (úterý 11. 7., 19:29)
Ahoj Týnko, Joši a Jášo posílám pozdrav z horké Prahy(je tu vážně na padnutí). Týnko prababička Jiřinka moc děkuje za krásný pohled. Ukázala jsem jí, že jste na něm všichni tři. Nám nic nepřišlo. Mějte se moc a moc krásně — Pusu mamča,taťka,Berry,Bertík a Bibi (úterý 11. 7., 19:13)
Ahoj Ronaldo. Jak se máš. V neděli byla u nás maminka, strejda Zdeněk s tetou Janou. Pekárci jsou teď týden doma sami a příští týden jedou s Kozlem na 14 dní na tábor. Měj se fajn. Pozdravuje tě babička a Mates. Ten jde ve čtvrtek k holiči. Ahoj. — Děda Všetaty (úterý 11. 7., 19:10)
Ahoj naše oblíbená Pečeno. Doufáme, že nenaplníš své jméno a důkladně se v těchto dnech chladíš..:-) Pořàdně to natřete všem v Zátiší Bikin. Těšíme se v sobotu na chatu na tvé vypràvění. Jo a na cestu domu se už radši převleč..:-)) moři ZDAR..ahooj — Soňa, Pepin, Luky, Julinka a Lilinka (úterý 11. 7., 18:51)
Ahoj Julinko (myšimyši), tak v úterý půjdeme na předpremiéru Brabie. Dresscode je růžová, takže pujdeme v růžových šatech. Musím zavolat i Verunce, aby to věděla. Už se na vás moc těšíme. — Máma, táta a dog (úterý 11. 7., 18:46)
Ahoj Páťo a Elí,tak to jsem zvědav,jak jste přežili puťák.Já bych v takovém strašném vedru nešel ani na nákup,natož s krosnou na puťák.Jste dobrý,držte se. — Táta (úterý 11. 7., 18:21)
Ahoj Britko a Agi, tak už je úterý a pořád žádné zprávy od moře. Ale na fotkách to vypadá, že si užíváte! Už se moc těšíme. Yodovi padají zuby jak listí na podzim. Ostříhaly jsme z něj chlupů na celý svetr. Jaký byl puťák? — Bára, JR, Mína a Yodásek ocásek (úterý 11. 7., 18:03)
Ahoj Terezko a Alenko. Zítra jedeme do 6aj i s tátou, ale nejdřív musí táta nakrmit pejska. Užijte si zbytek tábora, už se na vás těšíme, babí a děda — děda a babí (úterý 11. 7., 17:48)
Ahoj Emulo a Víťane, zdravíme vás z Prahy. Viktorka chodí celý týden na beachvolleyballový tábor a moc se jí tam líbí. Lucka s Julčou dneska jely dát opravit babičky auto, tak uvidíme, jak to dopadne. Mějte se pěkně! — Vikča, Lucka, Julča, Máma, Táta a kočky (úterý 11. 7., 16:32)
Ahoj Kačko, ještě nám nepřišel žádný dopis :-( Ale určitě se máš dobře a nemáš čas psát. Budeš nám vyprávět. Užij si to. — My všichni z Kutrovic (úterý 11. 7., 15:51)
Zdravím všechny v Zátiší Bikin! Moc děkuju za parádní týden, který jsem si tam s vámi mohla užít! Každý den koukám na fotky, čtu táborové zpravodajství a vypadá to, že i druhá polovina tábora běží skvěle a stojí to za to. :) Tak užívejte! — Terka (úterý 11. 7., 8:31)
Milý Toníku, na fotkách jsem viděla, že už jste se vrátili z puťáku. 20 kilometrů jste prý ušli, tak to jste teda borci. Už se mi stýská sluníčko moje. — Mamka (úterý 11. 7., 8:31)
Ahoj Jony, vy jste udelali nepsaci partu pohledu domu? i my jsme v dome u prazdne schranky. Vyhlizeme pohled, aspon malej zaspinenej! pusu zase uz z Prahy — mama, tata (úterý 11. 7., 8:12)
Ahoj Mikýsku, vypadá to, že máma vymyslela, kdy přijedete na Oldřichov. Ještě trochu zapytlačit na rybník a provětrat lodě. Taky místní kluci už se na tebe zase ptali — Děda Vašek a Babíja Milada (úterý 11. 7., 8:04)
Ahoj Jony, máme pro Tebe nepříjemnou zprávu. V Jičíně celý týden DP služba nevybírala poštovní schránky.Poslali jsme 4 pohledy a Marek 1. Snad je dostaneš. — babika a deda (úterý 11. 7., 7:40)
čau Ríšo tak D. Kubalík míří do Ottawy Zadina do SAN Jose a Safin končí ve Spartě — Scout (úterý 11. 7., 7:01)
Ahoj FILIPKU A HONZÍKU, tak snad jste si užili puťák a nic po cestě neztratili?! ;-) My uz jsme zpátky v Čechách a těšíme se, az se nám vrátíte - vyrazime hned společně na kola nebo na golf!! :-) — Tata + Mama (úterý 11. 7., 0:23)
Posílám pro radost táborníků. Protože možná přijde i kouzelník. Jak si kouzelník utře zadek, když mu dojde toaleťák? (...) Trikem. — Chorošník (pondělí 10. 7., 23:18)
Jako vy jste se s Mikym domluvili, nebo co? Takže pro Toníka platí stejný vzkaz jako poslala Irena. Pac a pusu z domu U prázdné schránky. — Mamka (pondělí 10. 7., 22:08)
Čau Miki, jestli zítra zase ve schránce nenajdu žádný dopis, už ti taky nenapíšu, to si piš — Maminka (pondělí 10. 7., 21:34)
Ahoj Kulíšku, dostala jsem Tvůj pohled - děkuju za zprávu. Už se těším, jak mi budeš vyprávět o svých starostech a radostech (?) částečně dospělého. Pozdravuj Čertíka a Candáta - ti asi nemají na psaní čas (a náladu) — Babyčka (pondělí 10. 7., 20:58)
Hej kámo! Doufám, že na táboře nezlobíš. Kámo, jsi hvězda. Užívej si to tam, kámo. — Tvůj kámo (pondělí 10. 7., 18:56)
Oski ahoj,tak uz mas tyden za sebou a pocasi vam preje-to je prima.My jsme meli rusny vikend-v patek jsme hrali divadlo u Baby Subrovy a v sob.byl na louce taborak bez ohne-to kvuli suchu.Uz se na Tebe tesime,zdravi Te babi a deda* — Babi a děda (pondělí 10. 7., 16:16)
Pro Kájku Srbovou! Moc tě zdravíme z Oříškova a trošku i závidíme, protože to tam máte bezva. A máte i bezva vedoucí! Vzpomínáme, jak jsme jezdili na tábory my. Zdraví tě taky všechny naše kočky - škrabáním a mňoukáním! Měj se krásně a užij si to! — Blanka a Jirka (pondělí 10. 7., 11:08)
Lvíče Hedi a Lvíče Sofi, užívejte si táboření ze všech sil ❤❤ — Eva (pondělí 10. 7., 9:58)
Ahoj Oski, tak jak sis užil puťák?? Myslela jsem na Tebe. Hezky si to ještě užívej, za chvilku prijedeš domů😍Doufám, že ti chodí pohledy — Paaaa maminka🍀 (pondělí 10. 7., 1:17)
Martine, jak se máš? Doufám, že moc nebrečíš. Měřil sis dnes teplotu? — brácha (neděle 9. 7., 22:44)
Ahoj Miku, čtu, že jste trpěli zimou, my se tase pečeme. V Jizerkách Lucinka na túrách málem pustila duši, s tím krátkým čumákem chudinka trpí. Je dobře, že na puťák budete mít už hezky. Moc si ho užij, zabal si chytře a ustel si pohodlně 😴 — Pusu máma (neděle 9. 7., 21:58)
Ahojky Bri, v Praze je na padnutí, tak vám zavisime ten les kolem, určitě těm máte větší chládek. Doufáme, že v bodování úklidu zase budeš na prvním místě jako na škole v přírodě! A že pomůžeš s úklidem taky Agátě, víš, že jí to zas tak moc nejde :) — J.R., B.R., Mína a Baby Yoda (neděle 9. 7., 21:05)
Zdravim obyvatele Zatisi bikin, ale nejvic Patrika a Elinku. Sleduji vase aktivity a moc se mi to libi. Tesim se, az budete vypravet. Uzivejte si to a bavte se. Babi Jitka — Špaková Jitka (neděle 9. 7., 20:53)
a bude týden v Košťálově, my s mamkou se blížíme ke slovensko/maďarským hranicím, zítra už je možná překročíme. Máme se dovolenkově, a věříme, že i vy se máte famfárově, jak se na prázdniny sluší a patří:) Uživejte léto plnými doušky a nezlobte moc:) — Táta a máma (neděle 9. 7., 20:49)
Tondo a Vojto, zdravíme stále ještě z Maďarska fialová chapadla a mořské kvočny! Jak vám jde puťák? Sledujeme vaše dobrodružství na fotkách, vypadá to tam opravdu fenomenálně. Tak doufáme, že si to tam parádně užíváte! Linda dnes odjela od dědáčků. — Táta a máma (neděle 9. 7., 20:46)
Ahoj Ríšo a Juli, asi tohle budete číst až po puťáku. Tak doufáme, že jste ho zvládli. Sledujeme táborového zpravodajství a některých fotkách jste a vypadáte spokojeně. Moc ma vás myslíme. — Máma, táta a dog (neděle 9. 7., 19:31)
Ahoj Kačko, každý den se díváme na fotky z tábora a tiše zavidime, jak se tam máte úžasně. — Všichni z Kutrovic (neděle 9. 7., 18:41)
Ahoj Tome, právě jsem se dočetla, že zítra vyrážíte na puťák, tak ti chci popřát hodně zdaru. Snad si to stačíš ještě přečíst. moc pozdravů posílá — babička Zojenka (neděle 9. 7., 18:24)
Ahoj Toníku, dnešek (neděli)jsem strávila ve Všetatech. Je tu všude velké teplo, tak jsem se schovala do bazénu. Jak tam asi máte vy? — Mamka (neděle 9. 7., 18:04)
Pozdravení od babičky rybky Ireny.prý tady před miliony let bylo taky moře : Velké Libeňské moře .to je tak dávno že si to už nepamatuji Zbyly mi ale nějaké mušličky tak si s nimi hraji. Yslím na vás Terezko a Alenko. Babička Irena. — Irena (neděle 9. 7., 15:45)
Zdravíme Brigitku i Agátku. Dávejte na sebe pozor a hodně pijte!!!! Doufáme, že tam není tak vedro, jako tady!! — Děda a babi (neděle 9. 7., 14:44)
Ahooj Sofi a Hedi, znavený, ale horama zrelaxovaný frčíme dom. Koukam, jak pěkně se staráte o Bikiny a Bistra. Jen tak dál. Zdravíme z cesty ahoooooj. — Malej, velkej a mamka. (neděle 9. 7., 12:02)
Ahoj Alenko a Terezko. Jsme s tátou na chate. Pozdravujte spongeboba, sepiaka a ostatní mořské potvory. Moc se na vás těšíme. — Máma, táta, Coudy a Bambulka (neděle 9. 7., 11:15)
Ahoj Jony, vecer jsme s tatou byli na koncerte Keksu ve Zrucskem dvore, bylo to fajn, potkali jsme tam Mirku s Fandou. Ocekavej pohled s nasim selfickem. pusu — máma, táta, děda a Májáček (neděle 9. 7., 11:08)
Ahoj Martine, ta krásná horka o víkendu trávíme v Žalhosticích u bazénku, no vaše téma tábora se letos fakt hodí, v podmořském světě musí být báječně a diskomedůzy vypadaly úžasně. Tak na sebe dávej v těch vedrech pozor. — Jakešovi (neděle 9. 7., 7:58)
Pro Marty podruhe: vlezli jsme do schránky a je tu od tebe dopis, diky, jsme rádi, že se ti líbí a udělal nám všem radost! — Makina, Tony, Bohous. (sobota 8. 7., 21:02)
Zdar Marty, jsme z vandru doma. Až přijedeš, chceme burger jedine od tebe. Bohous už je doma, čeká tě tu dárek že Španělska. Zdraví Makina, Bohous, Tony. — Makina, Tony, Bohous. (sobota 8. 7., 20:24)
Ahoj Jony, Jášo a Justý. Dle fotek si tábor užíváze tak s taťkou přejeme ať máte krásné počasí. Z rybízu se ulejete už je obráno a marmelády hotové 😁.Bery se chodí sám koupat do potoka. Bertík a Bibi pořád něco loví. Mějte se moc a moc hezky — Pusu mamča,taťka,Berry,Bertík a Bibi (sobota 8. 7., 19:27)
Nazdar Agi a Brigitko, poslali jsme Vám s Hermínkou pohled, doufám, že dojde včas. Myslím na Vás každý den a posílám Vám na dobrou noc pusu. Byla jsem na chatě, je tam zase prales, ale jinak krásně. Těším se na Vás. — babi Věra (sobota 8. 7., 19:25)
Ahojte všichni! Pozdravujte prosímvás jednu Blonďatou rybičku, jedno Zelené Chapadlo, co pořád chodí v papírovém klobouku, na prsou draka (je to jistě mořský drak), a jednu Zelenou Chaluhu, co není pořádně poznat! Zdraví babička natěračka Helena — Helena Špačková, babička (sobota 8. 7., 19:10)
Čau Miki, mám tě ráda, už se těším, až přijedeš. Vypadl mi zub, dostala jsem fidorku a peníze. — Vendy :** (sobota 8. 7., 18:48)
Ahoj Britko a Agi, vy se máte, že jste v moři! My máme jen tropy bez moře. Zatím nám nepřišel žádný pohled, tak se těšíme na pondělí. A vám už něco přišlo? Dneska se chystám dělat jahodový džem... ať máme na zimu na palačinky. Pusu pusu — máma táta J.R. Mína a Baby Yoda (sobota 8. 7., 16:40)
Ahojky Rosťo, parádně vaříte, určitě hlady netrpíte:-) a ty diskomeduzy, to je super akce! užijte si koupání, jsou parádní vedra, my se při malování koupeme ve vlastním potu, ale večerní pivko to jistí!!! Mějte se krásně, zdraví — mamka, taťka i Radim (sobota 8. 7., 15:28)
Ahoj Jony, jo a navic Lukinda se bude na tom kole ucit slovicka, byl si pro Tvuj pracovni anglicky sesit. Zdravime Te od doutniku bez bikin z horke Zruce — máma, táta, děda a Májáček (sobota 8. 7., 14:55)
Ahoj Julinko a Ríšo, právě jsem u vás na chatě na obědě a byl výborný mňam, mňam. Často na vás myslím a přeji vám, aby jste si tam užívali. Budu rád až se přijdete vykoupat do bazénu a navštívit mě. — Děda Jarda (sobota 8. 7., 13:48)
Ahoj Tome, doufáme, že jste si uvařili dobrý oběd i užili si noční bojovku. Teď bude pár dní hodně teplo, tak to snad všichni přežijeme ve zdraví. Ať se vám vydaří puťák! — máma, táta a Šíba (sobota 8. 7., 11:51)
Ahoj Páťo,ahoj Elí!Vy tedy máte zábavný program,až vám závidím,že se nemůžu zúčastnit také.Tak dnes máte za sebou přesně týden na táboře,teda to to letí.Zdravím všechny do Zátiší Bikin!Těším se na vyprávění,až se vrátíte! — Táta (sobota 8. 7., 10:42)
Ahoj Terezko a Alenko. Čteme zprávy z tábora, jak si pobyt užíváte. Mořské hlubiny mají ještě mnoho skrytých tajemství. Zdraví babí a děda — děda a babí (sobota 8. 7., 10:39)
Jone, pozdravuje Te Lukínda. Jede na kole do Italie, 800km, to asi trochu prehnali, ale Tobe v Údolí (bez) Bikin nic takového nehrozí — tata (sobota 8. 7., 8:07)
Ahoj Toníku, zdravím z Prahy a posílám pozdrav i od Lily. Jsem zvědavá co modří servírovali v bistru U devíti sardinek? A co vařili nad ohněm v jámě? — Mamka (sobota 8. 7., 8:06)
Ahojky Adélko, Adámku a Kláro, jak se vám plave? My krotíme toho našeho suchozemskýho krokodýla a sledujeme, jak se vám daří plnit všechny nástrahy mořského dna. — máma, táta, Fíbý (pátek 7. 7., 22:39)
Ahoj Bri, tak koukám, že už na vás vyskočila hvězdice, bublinka a houba, doufám, že se nebojíš? Hvězdice mi dokonce přijde nějaká povědomá... Líbí se mi, že máte kšiltovky, takovou bych bral, je tu hrozný vedro. Chodíte se koupat? Posíláme pusinky :+ — J.R., B.R., Mína a Baby Yoda (pátek 7. 7., 21:48)
Ahoj Kačko, zítra bude polovina tábora za tebou tak si ten zbytek užij. Zdraví všichni z — Kutrovic (pátek 7. 7., 20:25)
Ahoj Kačí! Posílám pozdravy z Prahy od kočičích kamarádů ;) Doufám, že si to na táboře užíváš a těším se, až budeš vyprávět co všechno si zažila :) — Tomík, Flíča a Sýča (pátek 7. 7., 20:21)
Ahoj všem Lvíčatům, posílám spoustu pozdravů od Korálového moře (z hladiny teda, na dně jsem ještě nebyla). Doufám, že si užíváte krásný tábor a učíte se spoustu nových věcí! Pozorně vás sleduju na fotkách a chybíte mi. PS: Ty čapky jsou fakt zábavný — Aga (pátek 7. 7., 19:59)
Ahoj Jony,koukam, koukam do schranky, ale pohled nikde.Doufam, ze ty nase zrucske uz dorazily. po dvou dnech jsem premohla lenoru a konecne zacala redigovat Havlicka. Cela Pardidubska se vyptava na tabor a moc Te pozdravuje. Mlaskavku pusu — máma, děda a Májáček (pátek 7. 7., 19:51)
Ahoj HONZÍKU a FILIPKU, sledujeme ve zpravodajství vaše báječné aktivity a těšíme se, az nám o tom budete doma vyprávět!! Pusu posila… — Tata a Mama (pátek 7. 7., 18:42)
Ahoj VojtínoFe! Sleduju zpravodajství a dnes v pátek mám jeden volný den, tak ti píšu. Jsi s Barčou v týmu, tak jí koukej být oporou a nezlobit! Doufám, že na pobřeží bikin není tak vedro jako ve městě. Držte se a pozdravuj B+H+L — Mamka Železná a morčiny (pátek 7. 7., 18:01)
Ahoj Julinko (myšimyši), jsme na chatě a je tu strašný teplo, že se nedá skákat ani na trampolíně. Myslíme ma tebe. — Máma, táta a dog (pátek 7. 7., 16:47)
Ahoj Vojto, zdravíme tě z kempu z Berlína, včera jsme ujeli na kolech kolem jezera 45 km. Na podzim sem pojedeme spolu, mají tu různá technická muzea. Těšíme se na informace o mravencích. Ahoj! — Míša + Štěpa + Áňa (pátek 7. 7., 14:22)
Hi Oskar … enjoy your time away at Summer Camp. Looking forward to seeing you at the end of July in UK. — Grandpa Rod & Grandma Sue (pátek 7. 7., 13:47)
Hey Oskar! If I won the lotto tomorrow Well I know I wouldn't bother going on no spending spree I'd pick a business school and pay the entrance fee Then maybe, if you're lucky, you'll stay friends with me! Miss you buddy. — Daddy, Tobik, Fili and mummy (pátek 7. 7., 13:45)
Ahoj Tonicku a Vojtisku, bedlivě sledujeme vaše zpravodajství o fialovém a červem týmu a vaše bádání. My jsme se přesunuli z Budapesti do termálních lázní s krásným tobogánem, dnes jsme v Beatles muzeu a polezeme malou ferratu. Myslíme na vás. — Máma Jana a táta Tony (pátek 7. 7., 13:00)
Ahoj Baruško. Dostala jsem dopis. Jsem ráda,že jsi se zapojila v kuchyni. Já se cítím každý den jako ty ten jeden. Vydrž a třeba si zvykneš:-) Tim víc si užij dny bez služby. Pa — Otrokyně z rodiny Smolíků (pátek 7. 7., 12:26)
Aho Rosťo, zase máte úžasný program, jenom koukám, co vše děláte a ještě, že už jsi se naučil plavat! A jak se umíte otáčet v kuchyni! Copat bylo v tom hamburgru? Hned bych si ho také dala. Moc zdravíme a užij si kamarády . — babi a děda z Třebaně (pátek 7. 7., 11:54)
Ahoj Hedi a Sofi, zdravíme z Rakous. Arýsek je na pérkách, všechno mu tu voní 🙂 dneska jdem nahoru na horu. Dál si užívejte Zátiší a ověřování hypotéz. Všichni zdravíme i Vojtu! — Mamka, Ondra a Arýs (pátek 7. 7., 8:47)
Ahoj Ríšo tak M Kaut jde do Pardubic Kopitar prodlouží s LA ze Sparty asi půjde i E Thorell a DeBrincat půjde asi do Detroitu — Scout (pátek 7. 7., 8:16)
Ahoj, Barunko, jak ti to tam šlape nebo mám říct plave? Koukám, že jsi v modrém týmu. Doufám že ti ještě nedošel dech a že Sépiák moc nebručí. U nás doma to je jak když lekne ryba. Posíláme pusinky — Maminka a tatínek (pátek 7. 7., 2:59)
Nazdar moje zlatíčka, na táboře se Vám asi líbí, stále svítí sluníčko a večery jsou teplé. My jsme s Hermínkou vařily. Kopec palačinek s jahodami a šlehačkou. Myslíme na Vás, stýská se nám i Jodovi. Těšíme se na Vás. Joda mi vyjídal bonbóny. Babi. — babi Věra (čtvrtek 6. 7., 17:03)
Ahoj Tome, koukala jsem že tam máte i nějakého pejska hlídače. Vypadáš spokojeně, tak ať se ti pořád daří. Včera tady byly bouřky a pěkně lilo. Doufám že vás to minulo. Měj se fajn — babička Zojenka (čtvrtek 6. 7., 16:58)
Helou Áňo, doufám, že se máš hezky a že tam máte dobré počasí, už se na tebe těším — 🎅🏼🧠 (čtvrtek 6. 7., 16:48)
Ahoj Julinko a Ríšo, viděli jsme další fotky a myslíme si, že se vám tam líbí. Těšíme se vaše kuchařské dovednosti. Ríšo, Zadina končí v Detroitu a Polášek končí ve Spartě. Juli, masožravky zaléváme, tak snad přežijou. Moc na vás myslíme. — Máma, táta a dog Ema (čtvrtek 6. 7., 9:26)
Ahojjj Brí ! Jak se máš stýská se mi. Teď přespávám u babičky Věry. Pozdravuj Agi ať se má taky hezky. Děláme si lívance a chodíme s Yodou ven, pošleme ti pohled. Měj se hezky a užívej si s kamarády. Mína, Babi V — Mína, babi Věra, Máma, Táta (čtvrtek 6. 7., 9:23)
Ahoj Oski!! Zdravíme Tě z Klecan🙋‍♀️Krásné fotky máte😍 A jídlo také vypadá skvěle🍔👍Jenny Tě moc pozdravuje a prý se nemůže dočkat, až Tě zase pořádně poskáče a olíže😉 Tak si to tam hezky užívej a paaa😘 — maminka, daddy, Jenny, George a Lilly (čtvrtek 6. 7., 8:53)
Ahoj Toníku, čekám s napětím na každé zpravodajství ze dna moří. Studuji fotky a těším se, co dalšího zase zažijete. S ukazovátkem při prezentaci bádání jsi vypadal jako profík. A ti super kolegové! To se vám to bádalo, co? — Mamka (čtvrtek 6. 7., 8:18)
Ahoj Martine, zdravíme podmořský svět a víme, z tvé zprávy, že to tam vypadá senza, tak se měj bezva i dál. T+M — Jakešovi (čtvrtek 6. 7., 7:51)
Ahoj Jony. Jak dopadlo badani pzofilu potocniho fna? Co servirujete v bistru? Krasna zastwrka, vsem vam slusi. Doufam, ze jste na vylete moc nezmokli. Kolem Zruce se bourka jen honila, skoro neprselo. pusu — máma, děda a Májáček (středa 5. 7., 22:42)
Zdravíme kyblík chaluh a Rostíka:-) hambáče vypadaly luxusně, doma je budeš muset předvést Radimovi, mějte se krásně, zdraví — mamka, taťka i Radim (středa 5. 7., 22:37)
Ahoj Mikeši, vy se tedy nenudíte. Dnešnímu nakupování na celodeňáku dávám za 1, budem chodit spolu a budeš mi hlídat rozpočet 😇 A co ten potok, jakpak je hluboký? Hezké bádací družstvo jste vytvořili 🤭 Nesmetla vás bouřka? V Praze nic nebylo — Pusu máma (středa 5. 7., 22:35)
Ahoj Páťo,ahoj Elí!Pořád sleduji co děláte na táboře,je dobře,že nás vedoucí informují,díky za to!Máme to tam super,parádní program a zábavu.Jste šikulky.Tak si to užívejte,rychle vám to utíká.Tak papa. — Táta a Kvík a Ňufík a Veverý (středa 5. 7., 22:06)
Ahoj Hedi, Sofi a Vojtiku! Zdravím vás neobyčejně, zrovna jsem se vynořila ze závalu okurek Kerhartiček skleníkovek. Sleduji blonďaté rybičky a celé Zátiší. Přeji vám pěkně počásko a hodně legrace! Zdraví babička Helena — Helena Špačková, babička (středa 5. 7., 21:35)
Ahoj Filípku, ahoj Honzíku. Moc pozdravů ode všech z Hanspaulky. Sledujeme z tábora vaše fotky, je to tam moc hezké, určitě se vám tam líbí. Pěkně si to užijte. To vám přejí babička a děda. — Jírovi. (středa 5. 7., 20:39)
Nazdar Toníku a Vojtíku, zdravíme z Košťálova všechny táborníky, hodně sluníčka, zážitků a kamarádů. — Babi, Flíček a spol. (středa 5. 7., 18:59)
Ahoj Terezko a Alenko, posíláme pozdrav do Zátiší bikin. Užívejte si dál veselí na táboře. Zdraví děda a babí — děda a babí (středa 5. 7., 18:42)
Ahoj Mikuláši, pozorně sleduji táborové zpravodajství a vypadá to že si parádně užíváte. My jsme s Vendulkou u babi a včera byl oheň a všichni tě moc pozdravují babi , teta Eva, Andulka, Bety , Vlachovky a Jenda s Katkou. Měj se hezky Táta — Táta Honza (středa 5. 7., 18:12)
Sofi a Hedi, zdravíme z auta. Venku leje, qle my jsme v suchu. Momentálně Arýs nic nekrade ani nelouše. Pozdravujte i Vojtu!! Pa — Ma Dva a Pes a Čerňák (středa 5. 7., 15:32)
Milá modrá sardinko AB, ty řežeš dřevo jako profík. To koukám. Dnes mě ve Všetatech v bazénu chytila bouřka, řeknu ti, to byl rachot do krytu bazénu. Myslela jsem, že ohluchnu. — Mamka (středa 5. 7., 15:02)
Ahoj Tome, doufám, že jste si užili dnešní výlet a moc jste nezmohli :) — máma, táta a Šíba (středa 5. 7., 14:33)
Agi a Bri, jste na málo fotek, udělejte nám nějakou společnou! A chceme vidět mořskou hvězdu a SpongeBoba a kraba a všechno! Teď vidíte, jak se vám hodí, že umíte plavat! Mějte se hezky! — J.R., B.R., Mína a Baby Yoda (středa 5. 7., 14:02)
Ahoj Bri a Agi, moc vás zdravíme z Ústí. Tábor vypadá super, počasí vám přeje, moc si to užijte! — Jóža, Jára a pusu posílá teta Blanka (středa 5. 7., 13:24)
Ahojky podmořští průzkumníci Adélko a Adámku a Kláro, nás tady obklopuje čím dál tím větší džungle a minirajčátek a paprik stále přibývá. Mějte se krásně, skládejte básně a poraďte si s každou mořskou potvůrkou. — máma, táta, Fibus (středa 5. 7., 13:00)
Pro Miničísťu: z vandru Kokořínskem zdravi Vonapřeč. — Makina, Tony a Olisek. (středa 5. 7., 12:51)
Ahoj Julinka s Ríšo ze zpráv z tábora už víme jakým týmům máme fandit Vypadá to že s vám to již pěkně rozjelo a že budete mít spoustu zážitků a nových zkušeností. Moc Vás zdravíme a myslíme na Vás! — M a T (středa 5. 7., 10:34)
Ahoj Vojtíšku a Toníčku jak vám jde restaurace na táboře v Meziboří? Moc na vás myslíme. My jsme zůstali ještě jeden den v Budapešti a bydlíme v krásném hotelu s výbornou snídani, jdeme do muzea a synagogy. Máme vás moc rádi pusu — Máma Jana a táta Tony (středa 5. 7., 9:12)
Ahoj Oski, koukám, že jsi nakonec skončil U žluté rybičky? Super!! Hlavně tam nic nepřipal😉Vypadá to, že máte i hezké počasí, to je prima🍀 Já zítra jedu k babičce pro kluky-oba jsou ještě trochu nemocní, to jim to začalo teda🙈Měj se kráásně a paa — maminka Simonka😉😍 (středa 5. 7., 8:54)
Moje milá sardinko, modrá je dobrá. První várka plyšáků je v pračce. Dnes pojedu do Všetat zkontrolovat kvalitu vody v bazénu. — Mamka (středa 5. 7., 8:02)
Ahoj Ronaldo. Jak se máš? Pekárci a Kozel jsou také na táboře od hasičů. Pozdravuje tě babička a Mates. Tak se měj. Ahoj děda — Všetaty (středa 5. 7., 7:43)
Ahoj Ájo a Terko, U mořské kvočny a Blonďaté rybičky jsou úžasné názvy a věříme, že se u vás bude skvěle vařit. Jsme rádi, že proplouváte podmořským světem vesele s úsměvem :-) Mějte se krásně a posíláme pusu. — Táta a máma (úterý 4. 7., 23:13)
Ahoj Jony, koukam, ze ses stal na dva tydny Morskou cervenou kvocnou a hned jste vedli restauraci.Taky jsem se docetla, ze mate mezi nabidkama i pokusy, to musis byt spokojeny. Jak se vam dvema cervenakum dari ve stanu? jak zvladate uklid? pusu — máma, děda a Májáček (úterý 4. 7., 22:42)
Čau Miki, tak si tady říkám, co je to za náhodu, že zrovna tvůj tým má žlutou čepičku 🤣👍 Ale prosím tě, Blonďatá 🐟? Ve tvém provedení leda losos, ale ten je do růžova, ne. No my si včera s tetou Ivet daly sushi a hromadně jsme na vás myslely 😘 — Pozdravuj, pusu máma (úterý 4. 7., 20:38)
Ahoj FILÍPKU A HONZÍKU, zdravíme vás z Prahy!! :-) Jak vám jed to vaření?? Pořádně se to tam naučte - budete nám po návratu doma vařit už jenom vy... :-D — Táta a Máma (úterý 4. 7., 19:50)
Ahoj táborníci a hlavně Honzíku! Doufáme, že se máte prima a zažíváte čupr dobrodružství. Posíláme pozdravy z Prahy a hodně pusinek 💋💋💋 — Kačenka a Hugo (úterý 4. 7., 19:42)
Ahoj Emulo a Víťane! Zdraví vás Praha. Koupila jsem si saxofon a cvičím v bytě, tak doufám, že mě sousedi brzo nevystěhují a okna zůstanou celá :D Mějte se moc pěkně — Lucka, Aura, Oskar a celá rodinka (úterý 4. 7., 19:41)
Ahoj Tome. Tak jsem z fotek zjistila, že jsi v červeném týmu a první vaření máte za sebou. Držím palce ať se ti dobře daří a sleduju další vaše dobrodružství. — babička Zojenka (úterý 4. 7., 18:59)
Ahoj Páťo,ahoj Elinko!Tak jak si to tam užíváte?Máte to tam moc krásný,to máte super tábor.Už se těším na vyprávění vašich zážitků.Tak papa. — Táta a Kvík a Ňufík a Veverý (úterý 4. 7., 13:37)
Nazdar Brigitko, jezdím na chatu a těším se, že tam budeme také spolu. Zdravím i Agátku, doufám že nezlobí. Velkou pusu posílá — babi Věra (úterý 4. 7., 12:09)
Hedi a Sofi, pracujeme, ale taky si dáváme dobroty a lítáme s Arýskem povenku, pořád krade a žebrá a spí u vás. Mějte se krásně! Zdravíme do Zátiší Bikin!! — Mamka, Pan Příšernej a Jeho Výsost (úterý 4. 7., 11:54)
Kamión s paprikou za milión se řítí k táboru — Táta (úterý 4. 7., 10:37)
Ahoj Toníku B., Křupavé hotdogy od Spongeboba na uvítanou. Hmmm ... Kolik jsi jich snědl? Fakt to křupalo? Jsem zvědavá s kterým z kamarádů jsi v týmu. — Mamka (úterý 4. 7., 8:47)
Ahoj Jony, koukam, ze Spongebob vam udelal mnamku na uvitanou, krupave hotdogy, skoda, ze odjel a dalsi vareni uz bude na vas. z fotek taky bylo videt, ze u ohne pribylo nastroju, kytar a podobnych. mej se krasne pusu — máma, děda a Májáček (pondělí 3. 7., 23:05)
Ahoj Brigitko, jak se daří? Pokud si uklízíš ve stanu podobně jako doma, už musíš mít nejvíc bodů za čistotu! Nebo ne? Každopádně tady uklízíme po Yodovi každý den a už nás to nebaví :) Hezy papej a sbírej body! — J.R., B.R., Mína a Baby Yoda (pondělí 3. 7., 20:55)
Májo, máš se dobře? Dávají ti tam vůbec najíst? Kdyžtak ti přivezu raneček plný buchet. Chodíš pravidelně na záchod? Ať pak nemáš problémy. Hodně pij, venku je horko. Jen nepij moc vody na třešně. Víš přeci, jak dopadnul Červenáček. Pac a pusu! — vOPpičák (pondělí 3. 7., 17:39)
Čau Ríšo tak Tyler Bertuzzi jde na rok do Toronta jinak nic zajímavého — L (pondělí 3. 7., 16:32)
Ahoj Oskar, hope you are having a lovely time and you have enough food. Don't worry, your bike and phone are both safe and eagerly waiting your return. Mummy and I are sorting out the house which is lots of fun! — Daddy x x x x x x x x x x x x x x x (pondělí 3. 7., 14:25)
Ahoj Toníku a Vojtíšku moc vás zdravíme na tábor do Meziboří doufám že se máte krásně Já jsem s tatínkem na konferenci v Budapešti a moc si to užíváme Včera jsme byli v židovské restauraci na večeři a chystáme se jet do hor na Slovensku. Velkou pusu — Máma Jana a táta Tony (pondělí 3. 7., 14:19)
Ahoj Vojtino Železný, nevím, jestli stihne před svátky dorazit pohled, tak posílám pozdrav přes web. Mějte se moc hezky, pusu máma 😊 — Železná mamka (pondělí 3. 7., 13:41)
Oski ahoooj, zdraví Tě babi a děda z Chloumku. Mel jsi neuvěřitelně krásné vysvědčení-to si zaslouží nějakou odměnu-najdeš jí v deskách u vysvědčení*Mej se hezky* — Babička Helenka a děda Kája (pondělí 3. 7., 11:35)
ahoj Rosťo, posíláme pozdravy na dno moří - jak se vám tam plave? my jsme doma zahájili stěhování a malování, tak má Radim parádní brigádu:-) zdravíme všechny včetně Planktona:-) — mamka, taťka a Radim (pondělí 3. 7., 10:02)
Ahojky Miki, víkend utekl jak voda, Šáša s W a Lucinkou jsou u babi, nekonají se tu žádné zpěvy "Dneska jdeme do zoo" a od rána je ticho :) Taky si tak lebedíš? Nebo ti Ronaldo ve stanu zpívá, aby tě poveselil :)))) — Pusu máma (pondělí 3. 7., 7:28)
Ahoj Kačko, posíláme moc pozdravů z Kutrovic. Užívej si přírody a sluníčka. Zdraví tě všichni z Kutr. — Táta (pondělí 3. 7., 6:28)
Ahoj Vojto, zdravíme z Turnova a posílám vtip. Měj se pěkně! Už když jsem se narodil, bylo jasné, že mým osudem budou plachetnice. Měl jsem uši jako plachty. — Míša a Áňa (neděle 2. 7., 21:52)
Ahoj Sofi a Hedi, doma všichni v pohodě, žíhanej drakouš krade to, co vždycky....🙃 Ary dneska ve Stromovce lítal a docela poslouchal. My jsme teď hotový u Ďáblice. Tak se mějte královsky! — My dva a pes (neděle 2. 7., 18:13)
Ahoj Adélko a Adámku,tak jsme s dědou šli trhat na záhonek jahody a přiběhla naše pomocnice Aida a misku jahod rozsypala a ještě si na ně sedla takže slimaci budou v noci mít co jíst.Pozdravujte Kláru. — Babi,děda a Koďousek a pomocnice Aida (neděle 2. 7., 17:20)
Ahoj Toníku B., posílám pozdrav z Prahy. Také od tet ze Všetat. Měla jsem tu na návštěvě Kozlovou, Pekárkovou a Zrzku. Kozlinda spala v tvojíposteli 😉. Viděla jsem, že vám táborové kuchyň okupuje Spongebob. Doufám, že se to jídlo od něj dá jist. — Mamka (neděle 2. 7., 17:03)
Ahoj Tome, Duháček ti vzkazuje, že raději zůstal doma, když slyšel, že by se měl potápět v moři. To ale ještě neví, že ho čeká pračka :D Ať se ti dobrodružství se SpongeBobem líbí! — máma, táta a Šíba (neděle 2. 7., 16:55)
Ahoj Oski, jaká byla cesta? Doufáme, že jste neměli nějaké velké zpoždění? Představ si, že Tobík s Filípkem jsou u babičky a Filípek má teplotu. Snad to nechytil od Tobíka. Hezky si to tam užívej a nepřejez se krabíma hambáčema😉 — Maminka, daddy, Jenny, Lilly & George (neděle 2. 7., 15:36)
Ahoj. Jony. sedime ve Zruci, kourimse doutnik a tesime se, az nam uvaris tan tajny krabi kambac! pusu — mama, deda, tata, Maja daleko od doutnik (neděle 2. 7., 14:33)
Ahoj Baruško a Vojto. Posíláme první pozdrav. Užijte si tábor a elektronický detox. Pa Smolíci — Smolici (neděle 2. 7., 12:55)
Ahoj Ájo a Terko. Užijte si podmořské dobrodružství. Už se moc těšíme, až nám uděláte krabí hambáč. — Táta, máma, Coudík a pětibradka. (neděle 2. 7., 11:33)
Miničísťu romantičku zdraví Makina a Tony. PS: hledej a najdeš-:) — Makča (neděle 2. 7., 10:28)
Ahoj Juli (myšimyši), sledujeme zprávy a už jsme viděli dvě fotky. Hezky si to tam užij a nezapomeň zjistit ten tajný recept na krabí hambáč. — Máma, táta a dog Ema (neděle 2. 7., 9:57)
Ahoj Ríšo, z fotek jsme viděli, že jste dobře dorazili. Hezky si to tam užij s pozdravuj SpongeBoba 😄 — Máma, táta a dog (neděle 2. 7., 9:52)
Ahoj Jony! Pakujeme a odjíždíme s dědou do Zruče, Mája posílá velkou pac pohlaď za mě táborové psisko měj se moc moc fajn v zátiší bikin, pokud možno ne pod vodou velikou pusu posíláme — máma, táta, Máják (neděle 2. 7., 9:43)
Ahoj HONZÍKU a FILIPKU, myslíme na vas, hezky si to uzijte a ať vas nesežere nějaká mořská potvora!! :-) — Zdraví Taťka a Mamka z Troji (neděle 2. 7., 9:41)
Ahoj Ronaldo. Pozdrav ze Všetat posílá děda, babička a Mates. Měj se fajn a užij si to. — Děda,babička a Mates ze Všetat (neděle 2. 7., 8:40)
Ahoj Tome. moc tě zdravím a přeji pohodový pobyt. Je fajn že máš SpongeBoba nakoukaného. Tak přeji hodně zdaru. — babička Zojenka (neděle 2. 7., 8:31)
Ahoj Martine užij si to podmořské dobrodružství a pozor na mořské potvůrky. Měj se úžasně T+M — Jakešovi (neděle 2. 7., 8:28)
Ahoj Britko, tak co, už ses skamarádila se SpongeBobem? To je fajn, že se umíš tak potápět, to se bude letos na táboře asi hodit. Pozdravuj Agi a dohlédni nám na ní. Posíláme pusu! — máma Bára a táta J.R. (neděle 2. 7., 8:18)
Ahoj Adame a Adélko mějte se krásně a pozdravujte Kláru! — Máma, Táta, Fíby a spousta zelených (neděle 2. 7., 7:34)
Ahoj Páťo,ahoj Elinko!Posílám pozdrav a pusu.Hezky si to tam užívejte! — Táta (neděle 2. 7., 1:22)