Místo konání: Povodí Vltavy

Z počátku jsme naši základnu vybudovali v kempu ve Zlaté Koruně. První den jsme trénovali jízdu na klidné vodě a postupně jsme se odvážili i do šlajsny zlatokorunského jezu. Občas se sice někdo vykoupal, ale to nám vůbec nevadilo. Když už se Honza dopočítal dostatečného počtu vycvičených kormidelníků, vyrazili jsme do Krumlova, odkud nás čekaly první kilometry naostro.

Během druhé plavby jsme navštívili zříceniny hradu Dívčí Kámen a přecpali se plackami. Do Krumlova jsme se vrátili ještě jednou a sjeli ho i se všemi jezy. V půlce týdne nastalo stěhování do dalšího kempu v Rožmberku. Další dny jsme ukrajovali kilometry vltavského údolí a sjížděli jezy které nám stáli v cestě od Vyššího Brodu po Pískárnu.
Celkově jsme za týden najezdili po řece Vltavě 82 km, sjeli 12 jezů (z toho některé dvakrát) a to nepočítám krátké plavby u Zlaté koruny a v Rožmberku. Základ posádek lodí tvořilo 12 dětí a 5 dospěláků na 9 lodích (1x pramice, 6x kanoe, 2x kajak).

Tip: K procházení fotek můžete používat klávesnici. Šipka vpravo zobrazí další fotku, šipka vlevo předchozí, klávesa Home první, klávesa End poslední fotku a Escape zavře okno.

Zpět na seznam akcí