Místo konání: Ďáblický háj, Praha 8

Za hvězdami se do Ďáblického háje vydali po roce zase desítky dětí - konal se zde totiž další ročník našeho pohádkového lesa.

V areálu zdraví probíhala mezi půl šestou a půl osmou registrace účastníků, u připraveného ohně probíhalo zase opékání buřtů. Kdo se vydal na trasu, zastavil se celkem u dvanácti stanovišť a došel až cíli - Ďáblické hvězdárně, kde dostal v malou odměnu, teplý čaj a čekala ho ještě návštěva hvězdárny samotné.

Navzdory původní takřka apokalyptické předpovědi dorazilo celkem na 200 dětí, a ani počasí nakonec nebylo nijak hrozné - ke konci dokonce krásně svítil měsíc.

Děkujeme všem, kteří s přípravou a organizací akce pomohli - totiž asi 50 dobrovolníkům. Děkujeme rovněž Magistrátu Hl. m. Prahy, který akci finančně podpořil.

Pokud vás zaujala naše činnost, koukněte třeba na naše další připravované akce (http://lvicata.cz/akce) či na nabídku oddílu Gepardi (http://lvicata.cz/gepardi).

A za rok zase za hvězdami!

Fotky: D. Urban, J. Benc, R. Machulda

Tip: K procházení fotek můžete používat klávesnici. Šipka vpravo zobrazí další fotku, šipka vlevo předchozí, klávesa Home první, klávesa End poslední fotku a Escape zavře okno.

Zpět na seznam akcí